Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy néz ki, hogy jövőre azok...

Úgy néz ki, hogy jövőre azok az emberek hátrányban lesznek, akik nem kérik a Covid-19 elleni vakcinát. Ti, akik nem akarjátok magatokat beoltatni, engedni fogtok a nyomásnak?

Figyelt kérdés

És ez nem összeesküvés elmélet, sajnos úgy néz ki, ez így lesz.


Link:


[link]


2020. dec. 29. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát én szeretném, ha előtte beszélgethetnék a háziorvosommal, hogy a meglévő betegségeimmel és gyógyszereimmel is ajánlja-e.


De amúgy én várnék egy kicsit. Nem zavar, ha itthon kell maradnom, tetszett ez az év.

2020. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell félni, egy kis plusz pénzért cserébe az oltás megy a lefojóba, te pedig megkapod az igazolást 😀
2020. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Már miért hinné azt bárki is hogy ez egy összeesküvés elmélet, mikor ez a leglogikusabb lépés?
2020. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
#4 Mitől lenne logikus egy megfázásvírus ellen boltatni magad? Én nem félek, vállalom a covid következményeit, aki fosós, maradjon otthon
2020. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vagyok vele...

Inkább a kovid, mint az oltás.

2020. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
69%

"Janiskodtok itt azzal hogy nem féltek a virustol amikor mindenféle hülye összeesküvés elméletet elhisztek a vakcináról ami megóvna titeket a tényleges, életre szóló egészségügyi kockázattól."

Ezt a hűdehalálos vírust akarva-akaratlanul egy éve követjük nyomon, mert a pofánkba tolják minden nap. Nekem is van már sok ismerősöm, aki átesett rajta, és semmiféle maradandó károsodásról nem számoltak be. Ellenben a vakcinát alig pár napja "tesztelgetik" az embereken. Pont most hallgattam a Retro Rádióban a híreket, mely szerint "nem tudjuk, mennyi ideig hatásos a vakcina". Hát ha nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb, akkor azt ne rajtam kísérletezgessétek már, kanoljátok meg! Másrészről, megóv mindenféle egészségügyi kockázattól? Ha egy vírus szívbetegséget okoz nálam, akkor amúgy is hajlamos voltam rá. Állításod szerint a vakcina megvéd ettől, tehát SOSEM leszek szívbeteg - mert így kellene működnie. Nos, akkor ez nem egy egyszerű vírus elleni vakcina, hanem csodaszer.


"gyakorlatilag már így is összeomlott az egészségügyünk, a ti ápolásotok pedig nem hiányzik SENKINEK."

Összeomlott? Mert a 4 ágyas szobákból 1 ágyasokat csináltak, hogy nyíghassanak, hogy milyen kevés a hely, ezzel etetve az embereket? Az emberek bizalma omlott össze totálisan az egészségügyben, amiért benne vannak ebben az egész covid-maffiában...


"Minden egyes orvos, minden egyes ápoló gyűlöl titeket."

Felesküdtek arra, amit csinálnak. Ez nem egy munka, ez egy hivatás. Ha így vélekedik egy orvos a pácienséről, el kell húzni a szakmából, és beállni közmunkásnak. Ott gyűlölködhet. Vagy gyűlöli a kövéret is, amiért annyi cukros fost ivott és evett egy fél életen át, és most foglalkozni kell vele?


"És az sem hiányzik senkinek, hogy megfertőzzetek olyan embereket akik megúszták volna a vírust, ha nem találkoznak veletek. Mert ti aztán nem fostok a virustol, és nem kell a vakcina."

Na, ez az, amit végképp nem értek a hisztitekben. Figyelj: neked is van egy kardod, és nekem is. Te félsz az enyémtől, így húzol egy páncélt, ergo nem tudlak megsebezni. Én nem félek a tiédtől, ha meghalok, hát meghalok. Átfordítva, ha az aki fél, beadatja magának a vakcinát, akkor ő elvileg nem betegedhet meg. Miért is erőszakolja akkor rám, hogy de te is? Neki NINCS MÁR FÉLNIVALÓJA... Vagy mégis? Nem is bízol annyira a csodavakcinádban?


"Az ilyen tényleg ne is tegye be a lábát kozteruletekre."

Ezt meg nem te fogod megmondani. Addig húzzátok a hülyeségeteket, hogy valaki szét fogja szaggatni a szátokat. Marhára unják már az emberek a fajtádat.


És köszönjük a fizetett reklámot, de inkább előfizetnénk, csak ne kelljen látni!

2020. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért ha belegondoltok, ez ellenőrizhetetlen. Gondoljátok, hogy mindenkit beoltanak, a Parlamenttől kezdve, az eldugott borsodi zsákfalvakon keresztül, végig az országban? Ki fogja ezeket ellenőrizni, ki fog mindenkit beoltani? :D


A leírásban az van, hogy a mozi hozHAT ilyen szabályokat, a légitársaság hozHAT ilyen szabályokat. Feltételesmódban van minden, ez egy betarthatatlan és ellenőrizhetetlen intézkedés, ami majd szépen lassan kikopik, csak próbálkoznak ráijeszteni az emberekre, hogy ne menjen kárba a sok oltóanyag.

2020. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem újdonság. Gyerekkorban kapunk egy halom oltást, ami "kötelező", emiatt nincs pl kanyaró járvány, meg egy csomó csúnya betegség. Ráadásul közösségbe is azok a gyerekek kerülhetnek, akinek megvan az alap immunizálása, a sok oltásellenes meg oldja meg.

Én majd beadatom magamnak, igaz nem most, mert nagyon rohammunkában készült, nincs úgy kiforrva, mint az évtizedek óta adott vakcinák. Annyi van még, hogy annyira új ez a fajta vírustörzse a koronának, hogy nem ismerjük a természetét, hosszútávú hatásait. Rengeteg féle a tünet és a lefolyás, én úgy vagyok jobb félni, mint megijedni. Persze ha elkapom, akkor se dőlök a kardomba, de azért nem lenne jó 30 évesen olyan szövődményeket összeszedni, amik akár az életminőségemre is hosszútávon hatással lehetnek.

2020. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Minden egyes orvos, minden egyes ápoló gyűlöl titeket"


És szerinted érdekel ez engem?


Nem fogok egy fél év alatt összekotyvasztott, összekevert-kavart, kémiai vackot befecskendeztetni magamba.


Majd az oltáspártiak lesznek a kísérleti alanyok, akiken keresztül megfigyelem, hogy mennyi jó a vakcina. De én ebben nem veszek részt.


+ 1 infó


Anyámék külföldi orvos ismerőse is azt mondta már a vakcina előtt, hogy ő nem adatja be. Szerinte évek kellenek, ahhoz meglátszódjon, milyen a helyzet.

2020. dec. 29. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!