Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy néz ki, hogy jövőre azok...

Úgy néz ki, hogy jövőre azok az emberek hátrányban lesznek, akik nem kérik a Covid-19 elleni vakcinát. Ti, akik nem akarjátok magatokat beoltatni, engedni fogtok a nyomásnak?

Figyelt kérdés

És ez nem összeesküvés elmélet, sajnos úgy néz ki, ez így lesz.


Link:


[link]


2020. dec. 29. 00:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

A mi cégünk egy percre sem állt le, ahogy a férjemé sem. Amíg sokan otthonról dolgozgatnak, addig mi ugyanúgy éltük akarva-akaratlanul az életünket, mint előtte. Talán kevesebbet járunk boltba március óta, de ennyi. A környezetünkben volt több beteg. Mi nem kaptuk el, vagy nem tudunk róla, hogy elkaptuk volna, pedig én napi több tucat, a férjem napi több száz emberrel kontaktol a munkájából kifolyólag. Az immunrendszerünk erősítése egyébként is része volt a mindennapjainknak. Vitaminok, teát, illóolajok, esti séták. Annyit változtattunk, hogy nagyobb dózisban szedjük a c vitamint.

Ha mi minden kitettség ellenére eddig megúsztuk a vírust, ahogy egyébként oltás nélkül minden évben megússzuk az influenzát is, akkor miért oltassam be magam feleslegesen? Oltassa be magát az, aki retteg és az, aki veszélyeztetett valamilyen okból. Szerencsére nincs is annyi vakcina, amennyien vagyunk, ezért én kivárok. Valószínű a végsőkig kivárok akkor is, ha ez számomra hátránnyal jár néhány hónapig. Akkor fogom beoltatni magam, ha ténylegesen ellehetetlenítik az életemet az oltás hiánya miatt, vagyis a kényszer rávisz.


Egyébként az egészségügy nem most omlott össze. Az elmúlt években egy nyamvadt vérvételre nem jutottam be, mert nem kértem időpontot 3 hónappal azelőtt, ahogy szükségem lett volna az eredményre és mivel nem haldoklom, csak a foglalkoztatásomhoz van szükség rá, ezért én ráérek kivárni a sorom. Akárhányszor be akarok jutni valamilyen vizsgálatra, mindig csak felidegesítem magam és elmegyek inkább magán úton már évek óta. Ez nem az ott dolgozók hibája, ők is csak a rendszer áldozatai.

2020. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Akkor se oltatnám be magam ha a rettegők Észak-Koreai módszerekkel kinoznának.
2020. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Valamivel nyomást kell gyakorolni (ráijeszteni) a népre, hogy az a sok, 2-3 helyről felvásárolt ipari mennyiségű vakcina rájuk ne r*hadjon..
2020. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
31%

Hat en nem tudom, hogy engednek-e, de biztos ami biztos beoltatom magam, mert:

1. Lehet, h egy fel ev alatt osszkugyult szerrol beszelunk, DE ezek komoly ellenorzeseken mennek at, mielott elkezdenek hasznalni.

2. Nem egy ismerosom volt benne, egeszseges fiatal emberek, alapbetegseg nelkul, de majd’ belehaltak ebbe a sz*rba.

3. Egy baratom kivalo orvos, es o is javasolja az oltast, es edasapamat nem egyszer kezelte eleg komoly bajokkal, es gyogyitotta meg.

Ezek ellenere azokat is megertem, akik nem adatjak be maguknak, tehat nem ertek egyet azzal, h hatranyos megkulonboztetesben reszesuljenek.

2020. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!