Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereti vagy nem a magyar nőket?

Szereti vagy nem a magyar nőket?

Figyelt kérdés

F/N?

Én nem

33F


2020. dec. 31. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket,de a nagyrészüket igen,és nem én ítélem meg őket,hanem ők csinálnak cirkuszi majmot magukból. Amiből senki sem kér,csak az,aki megelégszik ennyivel. Egyébként rengeteg a normális is ezt is kiemelem,csak el vannak bújva. Más helyeken ahol jobb a színvonal talán gyakoribbak,hiszen ott kevesebb lehetősége van egy idi..tának túlélnie,mint pl itt.
2020. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Amikor felfogod, hogy a nő igazából csak eljátszani tudja, hogy szereti a férfit, sose fogod már kedvelni őket

2020. dec. 31. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem mondtam,rengeteg normális magyar nő van,de vannak országok,ahol még van kultúra,és a nőik nem kavarnak mindenfélével, hanem egy x nő egy x férfié, és nem kflnek össze mindenféle aids-es mosdatlan jött ment nációval,akik itthagyták nekünk a megyében a sok szemetet,annyit,amennyit mi egy év alatt nem dobunk ki,csak annyi idő alatt,ameddig áthaladtak az országon....

Vannak országok,ahol kultúra is létezik,és tiszteletben vannak tartva mind a nők,mind a férfiak,igényesek,adnak magukra,és nem uralkodott el rajtuk mindenféle társadalom által normálisnak tekintett undorító illetve toxikus felfogás,gondolkodásmód,sztereotípia,mint ezen a magyar ***** on. :)

2020. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagy részük utálom, tisztelet a kivételnek. Kevés ilyen felszínes, nagyképű, anyagias, gátlástalan női népség van a Földön mint a magyar nők. És mielőtt jönnétek ezzel a "biztos irigy vagy" meg "divat gyűlölködő" maszlagokkal, ez az eddigi életpályám tapasztalata alapján alakult ki, nem nőgyűlölő vagyok meg hasonlók... Egy általánost, egy gimit és egy egyetemet jártam végig úgy hogy gyakorlatilag semmi mást nem kaptam a nőktől mint megvetést, lenézést, kibeszélést és undort, csak mert nem vagyok gazdag és jóképű, pedig mindenkivel normális voltam. Erről ennyit. Másról se szól nekik a dolog, csak drága cuccok, ájfon, kigyúrt pasi BMW-vel, Instagram, hogy az undorító influenszereket meg ezeket ne is említsem.

Természetesen a férfiak is ugyanez a kategória, ők se különbek. Csak a kérdés most a hölgyekről szólt. 10-ből 9 minősíthetetlen. Sajnálom ha ez valakinek rosszul esik. Nekem is rosszul esett mikor nem kezelt egy se embernek.

2020. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen ötös, szerintem a férfiak többsége, de még a nők közül is egyetértenek ezzel.
2020. dec. 31. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem meg lepontoztak haha. Amúgy ha megveszem őket,akkor annyit is érnek. Azaz nem sokat. Ugyanúgy megy,mint a szavazat. Amikor megveszem szó szerint mondhati,akkor tulajdonképpen annyit is ér a jó bőr. Na de nembaj,annyira is értékelem,az enyém szinte,amit megvettem. :D
2020. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindent elmond a nők mentalitásáról az, hogy pl. engem csak a prémium sportkocsimban vesznek észre.

Ha lépésben megyek, akkor szinte bármelyik buszmegállóban álló lánynak "bent van a szeme a kocsiban" mert keresgéli a szemkontaktust, és csak intenem kellene...

(A pasasok nem tudják, hogy a barátnőjük is ugyanezt csinálja akkor is amikor éppen össze vannak bújva.)


Amikor az egyszerű hétköznapi átlagos autómmal megyek akkor viszont észre sem vesznek, vagy csak amolyan megvető pillantásokat kapok, hogy "haladjál már tovább azzal a tragaccsal" .


Erről ennyit.

2021. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen nőkről kérdezel?


- A fiatal divatleszbikről?


- Vagy a gruppenszexelő, drogos, bulis, alkoholista kamuszakos egyetemista csajokról akik vagy a tanáraikra, avagy az idősebb pénzes pasasokra vadásznak?


- Avagy az agyonszoláriumozott, tetkós, pircinges, rajzolt szemöldökű, szájfeltöltött, műmellű, affektáló és magukat még tininek képzelő, klimax közeli, alkoholista csatakancákról??!


Sajnos a normális lányokat csak nagyon ritkán lehet látni.

Talán valami titkos helyen tarthatják őket jól eldugva...

2021. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na igen 8 és 9. A nők beteg állatok. Nem azért szeretnek aki vagy hanem hogy miket tudsz nyújtani nekik. Még csak nem is érdekled őket. Aztán ha talál jobbat, azonnal dobbant:)


Ha hagyjàk így garázdálkodni a nőket, akkor tényleg vége a civilizációnak

2021. jan. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!