Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kimentek a futárhoz,...

Ha kimentek a futárhoz, vesztek fel maszkot?

Figyelt kérdés

A futár mindig hord maszkot ugye, gondolom muszáj is neki. Eddig én nem vettem fel amikor kiszaladtam átvenni a csomagot (egyébként mindig hordom, ha kell, nem hisztizek ezen), de átgondoltam és lehet, hogy ez úgymond bunkóság, hiszen így nem tisztelem meg a futárt azzal, hogy ha esetleg fertőző vagyok, akkor védem őt a maszkkal.

Ti felszoktátok venni ilyenkor a maszkot?


2021. jan. 11. 07:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
én sem szoktam, de bennem is van ilyen kellemetlen érzés, hogy bunkóság felé nézve.
2021. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Persze, veszek fel.
2021. jan. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Innentől én is fogok. Sajnos eddig nem jutott eszembe, csak akkor, amikor már szemben álltam a futárral és néztem, hogy "jaj rajta van maszk, mekkora suttyó vagyok, hogy én nem vettem fel" :)
2021. jan. 11. 07:48
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2021. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Azért sokszor a futárokon sincs maszk ahogy látom.

Valakin igen valakin nem.

Én azért veszek fel maszkot mert ha ennyire figyelnek az érintkezésmentes kiszállításra akkor csak kell maszk is. :D

2021. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
"Erintkezesmentes" a legnagyobb kamu szoveg a vilagon. Ugy osszetapogatja a csomagot amig odaviszi az ajtodhoz mint annak a rendje.
2021. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Felveszem. Az előszobában vannak a maszkjaim, fél pillanat alatt felkapok egyet.
2021. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Fel szoktam venni.
2021. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen változó, nálunk soha nincs egyik futáron sem maszk.

Legutóbb vettem fel amikor telefonszám alapján ugyanaz a nő jött aki már előtte is járt nálunk és vígan ecsetelte hogy a gyereke nem mehetett oviba mert beteg... persze a nőn nem volt maszk, és akkor hibásan rajtam sem. Azóta inkább veszek fel...

2021. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Felveszek.

Eleinte nem kaptam fel, mert itthon vagyok, csak ajtót nyitok, arra minek - aztán ugyanerre jutottam én is, hogy kvázi udvariatlanság, hogy ő egész nap a maszkban szopókázik, én meg ennyire sem tisztelem meg, hogy két percre felkapjam :D

Azóta hordok.

2021. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!