Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kimentek a futárhoz,...

Ha kimentek a futárhoz, vesztek fel maszkot?

Figyelt kérdés

A futár mindig hord maszkot ugye, gondolom muszáj is neki. Eddig én nem vettem fel amikor kiszaladtam átvenni a csomagot (egyébként mindig hordom, ha kell, nem hisztizek ezen), de átgondoltam és lehet, hogy ez úgymond bunkóság, hiszen így nem tisztelem meg a futárt azzal, hogy ha esetleg fertőző vagyok, akkor védem őt a maszkkal.

Ti felszoktátok venni ilyenkor a maszkot?


2021. jan. 11. 07:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Nem.

Nincs mindegyik futáron

2021. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha van maszkja felveszem. De nalunk a faluban nem lattam olyan futart, aki hordott maszkot...
2021. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem szoktam felvenni, csak akkor, ha muszáj, bár ilyen esetben szerintem nem tiszteletlenség. Nálunk a legtöbb futáron amúgy nincs maszk.
2021. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Fura és szomorú, hogy milyen sokan írjátok, hogy nem hordanak maszkot a futárok. Én Pesten élek, és eddig minden futár, aki kijött hozzánk, hordta a maszkot. Azt gondoltam, hogy akkor ez mindenhol így megy...
2021. jan. 11. 08:56
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Igen, felveszek, de a futárokon nem szokott lenni (akik hozzánk járnak).
2021. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem veszem fel,rajtuk se szokott lenni.Több koronás emberrel volt már napi színtű kapcsolatom,úgyhogy annyira nem izgat.
2021. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
#16 Lehet, hogy a másik egy fsz amiért nem képes felvenni, de attól én nagyon szarul érezném magam, ha nem lennék képes felvenni kemény két percre egy maszkot, pláne ha koronásokkal érintkezem. Legalább egy hangyányit figyeljünk oda másokra, lécci.
2021. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ők se hordanak. Meg nyilván nem fogok ráköhögni vagy ilyesmi.
2021. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted a maszk véd valamit?Tudod mennyi olyan ember van aki titkolja,hogy az?A boltban végig fogdosva minden,a buszon,vagy akárhol leülsz,nincs minden pillanatban fertőtlenítve.Úgysem lehet kivédeni.
2021. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Igen, valamennyit véd, persze.

2021. jan. 11. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!