Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert miért nem képes...

Puzsér Róbert miért nem képes leszállni Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés

Ma megint fel tett egy videót amiben őt kritizálja elég élesen és meglehetősen túltolt stílusban. Nem vagyok egy Dancsó fan, de nem értem, hogy mi szükség volt őt ennyire kipécézni, és havonta egy alázó videót csinálni róla. Főleg úgy, hogy tudtommal régen barátok voltak. Megértem, hogy van egy véleménye. Elfogadom, hogy szerinte Dancsó rossz. A kommentelők szerint meg már vagy 4 éve rossz, mert elprostituálódott, és régen minden jobb volt. Megváltozott, és hát mit képzel magáról az a tartalomgyártó aki meg meg újulni. Az emberek szerint Dancsónak 10 éve a magyar filmeket kéne kritizálnia a kanapéján ülve ugyanabban a fekete pulcsiban bénán kinézve. Igaz, hogy már nem is maradt magyar film amit kritizálhatna, de nem baj. Inkább kritizálja húszszor ugyanazt, csak nehogy változni merészeljen.

Puzsért azért értelmesebbnek gondoltam ilyen hozzáállásnál. Persze, el kell fogadni a véleményét, de akkor sem indokolt ilyen megszállottan sorozatosan gyártani a videókat róla, és lehordani mindenféle kártékony kultúrarombolónak. Kezdem azt hinni, hogy Puzsér szerelmes Dancsóba, és a visszautasítást nem bírja helyén kezelni. Más indokot nehezen tudok elképzelni ennek a vehemenciának.

A legújabb videó: https://www.youtube.com/watch?v=uyJ57FxQD2k



2021. jan. 12. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
#10-es, ezt majd akkor mondjad, hogyha a saját gyerekeid fognak felnőni ezeket az influencereket nézve vagy ha legalább rendelkezni fogsz annyi érzelmi intelligenciával, empátiával hogy bele tudd képzelni magadat ezeknek a gyerekeknek a helyzetébe.
2021. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

10. Te magad is használsz egy szót, influencer, tudod mi a jelentése? Nyersen az, hogy befolyásoló. Vagyis befolyásol, több, mint 1 millió embert a videóival, az az ország 10%-a, és a fiatalok a nagyrésze. Nem mindegy milyen irányba befolyásol több százezer gyereket. Emiatt van felelőssége, de ezt be kéne tudni látni.



Kérdező hozzád pedig nem jutott el Puzsér videójának a lényege, konkrétan nem is hozta fel azt az érvet, amit te kritizálsz.

2021. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező csinált egy jó kis reklámot a Puzsérnak. :D
2021. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%
mert a Dancsó tök béna. :-) A suliban ezek ilyen nyomik voltak.. :-) . nyomi. egy valaki, akinek legalább fél heréje van, az úgy úgy érzi, hogy a Dancsó egy erőltetett, nyomi. (már kupálódott, de az elején sztem nagyon gáz volt.) nem lehet nem beleállni. Bár sztem a Puzsér meg buta, mert azt hiszi túl okos.
2021. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Dancsó nem tehetségtelen, de egy pár éve már csak trash-et gyárt. Nyilván ez is zavarja Puzsért, de inkább azzal lehet gondja, hogy mivel sokan nézik Dancsót, így sokan (főleg a gyerekek) azt szűrhetik le, hogy ez a normális viselkedés, amit Dancsó csinál.
2021. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van Pucérnak, Kancsó ma már nagyon gagyi.
2021. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%

Mert most hogy "beszolt neki" róla beszélsz, rajta jár az eszed. Bele ég a neve a memóriádba úgy hogy eddig nem is gondoltá rá túl sokat.


Ki tetted ezt a kérdést és most én is Puzsér Róbertre gondolok ... beszélsz a barátaiddal erről dühödben és ők is megtanulják a Puzsér Róbert nevét, néhány esetleg elkezdni nézni a videóit, mert ők pont hogy nem szeretik a Dancsót ...


Teljesen mindegy a vitának a tartalma és hogy kinek van igaza. Az emberek elkezdenek róluk beszélni, még jobban bele égnek a köztudaban, híresebbek lesznek mindketten, több követőjük lesz stb...


Ez csak jó, mindenkinek ... Kivéve neked, aki ezen felhúzza magát ahelyett, hogy a saját dolgával foglalkozna.


Ne értsd félre. Észre lehet ezeket venni, érdekelhet a téma, de ha olyan mentális állapotban vagyok miatta hogy a gyakorira ki kellett raknod emiatt egy kérdést akkor ez már elég rossz...

2021. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert Dancsó egy rohadtul ártalmas jelenség az internetező fiatalokra nézve, és ezt nem szabad félvállról venni.
2021. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 RamboJudas válasza:
86%
A Dancsó nyolc (!) videót csinált az idei VV-ről csak eddig. Ha a Puzsér nyolc videót csinálna Dancsóról, az lenne az arányos válasz.
2021. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert nincs kontent, mind kettő trash, ezek szeretik egymást elemezgetni vagy trash nyelven fogalmazva "szopkodni".


Ezzel nincs baj, csak akkor legyen legalább vicces!

2021. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!