Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert miért nem képes...

Puzsér Róbert miért nem képes leszállni Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés

Ma megint fel tett egy videót amiben őt kritizálja elég élesen és meglehetősen túltolt stílusban. Nem vagyok egy Dancsó fan, de nem értem, hogy mi szükség volt őt ennyire kipécézni, és havonta egy alázó videót csinálni róla. Főleg úgy, hogy tudtommal régen barátok voltak. Megértem, hogy van egy véleménye. Elfogadom, hogy szerinte Dancsó rossz. A kommentelők szerint meg már vagy 4 éve rossz, mert elprostituálódott, és régen minden jobb volt. Megváltozott, és hát mit képzel magáról az a tartalomgyártó aki meg meg újulni. Az emberek szerint Dancsónak 10 éve a magyar filmeket kéne kritizálnia a kanapéján ülve ugyanabban a fekete pulcsiban bénán kinézve. Igaz, hogy már nem is maradt magyar film amit kritizálhatna, de nem baj. Inkább kritizálja húszszor ugyanazt, csak nehogy változni merészeljen.

Puzsért azért értelmesebbnek gondoltam ilyen hozzáállásnál. Persze, el kell fogadni a véleményét, de akkor sem indokolt ilyen megszállottan sorozatosan gyártani a videókat róla, és lehordani mindenféle kártékony kultúrarombolónak. Kezdem azt hinni, hogy Puzsér szerelmes Dancsóba, és a visszautasítást nem bírja helyén kezelni. Más indokot nehezen tudok elképzelni ennek a vehemenciának.

A legújabb videó: https://www.youtube.com/watch?v=uyJ57FxQD2k



2021. jan. 12. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
20 vagyok, természetesen most az interneten/tvben játszott szerepeikről beszélek, nehogy valaki magára vegye hogy szidom a kedvencét, a való életben biztos jó fej mindkettő (vagy nem)
2021. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%

1.


Mert az ő nézői/hallgatói a Dancsó gyülölő korosztály, még azt is kinézem belőle (de ez nem valós tény, csak spekuláció), hogy összebeszélt Dancsóval, mert így Dancsó csatornájára is felmegy az, aki nem tette vagy régen ment fel csak ránézni, hogy hova lejebb tudott süllyedni Dancsó és Puzsért pedig szívesen hallgatják, mert kielégítő érzést ad, hogy kimondja, amit gondolunk.


2.


Ha viszont nem a nagyobb nézettségért tenné - Puzsér volt, aki legutoljára állt ki Dancsó ellen. Még, amikor Dancsó szerepelt vele a tévében, akkor is próbált mellette állni, ha láttátok, hogy Puzsér műsotába Dancsó csatornája is bekerült, mint a leghitványabb csatorna, akkor Puzsér azt mondta Dancsónak, hogy ne legyen kemény magával.


Puzsér volt, aki például vitte dedikálásra Dancsót és némiképp egy mentor-féle lehetett a fiatal Youtubernek, ezért érhette egy nehezebben megemészthető csalódásként, ami lett a Videomania.


3.


Ha nem a csalódás beszél belőle és nem a nézettség, akkor egyszerűen csak arról van szó, hogy Dancsó még mindig fontos Puzsérnak, Puzsér még mindig Dancsó mentora és kötelességének érzi, hogy akár 3, akár 500 vidróval, de észhez térítse, mert úgy érzi, hogy nem a 10-14 korosztály az ő igazi célközönsége, ezért nem nekik kéne tartalmat gyártani.

2021. jan. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Puzsér mindig is egy félművelt, beltenyészetben felnőtt, túltenyésztett hülye volt. (A többi sem jobb).
2021. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

22


Te ilyen összeesküvés elmélet hívő vagy ?

2021. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
:)
2021. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!