Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legesleg...

Mi volt eddigi életed legeslegkínosabb szituációja vagy a legeslegnagyobb megalázás amit ártatlanul kellett elszenvedned?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 15:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az általános iskolás időkból sok rossz emlékem van nekem is. Csúfolódás, szeméttel dobálás. Olyan is volt h kb 7 es vagy 8 os lehettem és a lányokat lehívták orvosi vizsgálatra (ott volt a suliba) és nem egyesével mentünk be hanem mindenki egyszerre. És volt ott egy védőnő aki mindenkitől megkérdezte h megjött e már az első menstruáció. Persze én voltam az egyedüli akinek akkor még nem. Na a közetkező szünetben már persze az egész osztály ezen röhögött.


Ami még megalázó volt nagyon az a 4.es évzáró ünnepségen történt. Állok a sorba a tömegbe, megy a himnusz meg minden egyszer csak valaki elkapja a karomat és rángat kifele a sorból de olyan hirtelen történt h azt se láttam h ki az. Kiértünk a tömegből akkor láttam h a kedves osztályfőnököm h én azonnal mennyek haza mert nem hoztam valami könyvtári könyvet vissza és nem kapok bizonyítványt se amig vissza nem hozom. Konkrétan hazazavart az ünnepség közepén. Apu nem akart ott balhét csapni mindenki elött úgyhogy hazajöttünk de nagyon sírtam. Anyu hívott munka után h milyen volt az ünnepség meg milyen lett a bizonyítvány és akkor elmondtam h mi történt. Haza se jött munka után egyből a suliba ment az igazgatóhoz. Üvöltött vele h mit képzel a tanárnő h kirángat valakit az ünnepségen és hazazavar. Nagyon kiakadt. Aztán hazajött még otthon is dühös volt a tanárnőre. Délután 6 óra lehetett és csörgött a kapu telefonon, hát a kedves osztályfőnököm volt h elhozta nekem a bizonyítványt... Gondolom jól lebaszta az igazgatónő...

2021. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszodat! :)
2021. jan. 14. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!