Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elengednétek a 22 éves gyereke...

Elengednétek a 22 éves gyereketeket felnőtt felügyelete nélkül pár napra nyaralni a barátaival az országon belül?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól!

2021. jan. 14. 13:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 anonim ***** válasza:
100%
El.
2021. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/158 A kérdező kommentje:
67 hatalmas tévedésben vagy de vitázni felesleges mert itt Gyakori-n úgyis 20 másik emberrel is kellene ha veled ebbe belemennék. Egyébként mint írtam ez helyenként és társadalmi osztályonként is változó de a korai felnövés általában az aljarétegnél jellemző meg én Budapest belvárosában élek az országon belül egyik legnormálisabb helyen és nem is az aljaréteghez tartozom és van életem is ezért én teljesen mást tapasztalok mint a többiek és látom a többi embert is mert nem a gép elé vagy egy falu-ba vagyok bezárva egésznap hanem szabad vagyok.
2021. jan. 14. 16:11
 73/158 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az a kérdező is aki 22 évesen fél a sötétben? 😬
2021. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/158 A kérdező kommentje:
73-as nem de belinkelnéd azt a kérdést?
2021. jan. 14. 16:13
 75/158 anonim ***** válasza:
88%

#70: Hát ez nagyon szép sztori volt, a baráti köröm fele akar doktorira tovább menni és nagyon érdekes módon albérletben él vagy a szülei vettek neki saját lakást.


Én is elköltöztem az alapszak végével, már az utolsó évben volt állásom. A mesterszakot már úgy kezdtem és fejeztem be, hogy külön éltem, az említett barátaimhoz hasonlóan. Doktori képzésre jelenleg magam gyűjtök, eszem ágában sincs a majdnem nyugdíjas anyám elől szívni a levegőt otthon, örülök, hogy egyáltalán egészségben felnevelt, nemhogy még a kis szobámban játsszak doktorisat meg esküvőset. Jól is néznénk ki.


Az, hogy valaki képezi magát, ha valóban értelmes dolgokat csinál, nem lehet kifogás. Aki meg erre hivatkozva otthon lebzsel, az meg sokkal inkább azért választ alibiképzéseket egymás után, hogy ne kelljen felnőni újabb és újabb 2-3 évig.


26N

2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/158 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, mobilon kényelmetlen volt feltekergetni:


"Ezen kívül a szüleiddel milyen volt a kapcsolatod?


Szoros volt a kapcsolatom, de nem jó. Miután szabadabb lettem, jó lett a kapcsolatunk.


Szigorúan neveltek vagy éppen szabadon csak nem kezeltek olyan korán felnőttként mint itt a többi válaszoló? Vagy esetleg se szigorúan se elkényeztetve/szabadon csak átlagosan?


Túlféltve neveltek, aránylag idősek voltak a szüleim, mikor születtem, nagyon el voltunk kényeztetve a tesóimmal, rengeteg olyan dolgot erőltettek ránk, ami már nekem volt gond. pl. mindig hoztak-vittek mindenhova, cserébe mondjuk ritkán járhattunk bulizni, mert ha nem az egyik barátnőm szülője jött értünk kocsival (a taxi nem volt elég biztonságos), akkor nekik kellett, majd a barátnőim sem mehettek haza Budapest másik végébe másnap reggel, hanem mindenkit Pomáztól Kispestig hazavittünk, többször bejelentettek eltűntnek, mert 3 órán át nem vettem fel a telefont.


Az apád miért nem olyan cipőt tett amilyet akartál?


Mert szerinte a Dechatlonos cipő nem törte fel a lábamat, ellentétben a rossz minőségű Deichmanos cipővel.


Akkor hány éves voltál? 19-20?

Szerintem 20 inkább, majdnem 21 a nyelvi év miatt


A többi ember csodálkozott ezen mert túl idősnek tartottak vagy fel sem tűnt nekik?


Őszintén nem tudom :D 8-9 éve volt és eléggé ki voltam borulva, akkor úgy éltem meg, hogy mindenki engem néz

2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/158 anonim ***** válasza:
47%

#77 Valamit nagyon félreértettél, mert egyáltalán nem akartam a doktorisokat szidni. A férjem is az, én is gondolkodok rajta, hogy elkezdem.


Rengeteg felnőtt doktorált (kb.25) és msc-s (kb.30-40) ismerősöm van, akik felnőtt életet élnek, szépen lépdelnek felfelé a ranglétrán a munkahelyükön, írják a doktorijukat, családot alapítanak, és vannak olyanok (4-en), akik még mindig gyerekesek.


Róluk írtam :)

2021. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/158 A kérdező kommentje:
75 Ez helyenként is változó meg családonként ha te valami elmaradott konzervatív gondolkodású családból származol Valami kelet Magyarországi faluból akkor nem meglepő. Egyébként a magyar átlag közel 30 éves koráig a szüleivel él így pont az hogy elköltözne az átlag ilyen fiatalon az nem jellemző.
2021. jan. 14. 16:26
 79/158 anonim ***** válasza:
84%
Asszem értem, az baj hogy 22 évesen még nem akarsz felnőni, és maradnál 30 éves korodig anyucinál? :D
2021. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/158 anonim ***** válasza:
100%

78 16.26 kérdezőre reflektálva


A doktorit végző nőt pocskondiázod most hogy elmaradott családból jött ezek szerint (jelenlegi 75?)???


Vagy töröltek onnan valakit?

2021. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!