Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elengednétek a 22 éves gyereke...

Elengednétek a 22 éves gyereketeket felnőtt felügyelete nélkül pár napra nyaralni a barátaival az országon belül?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól!

2021. jan. 14. 13:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 anonim ***** válasza:
91%
22 évesen már külön éltem, nemhogy pár napra elengedjenek. Jézusom.
2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/158 A kérdező kommentje:
Akik úgy érzik hogy valamilyen szempontból más a válaszuk mint a többi vagy valamiben úgy érzik tudnak újat mondani hozzátenni azok írhatnak de az egyértelmű választ megkaptam!
2021. jan. 14. 15:23
 63/158 anonim ***** válasza:
80%

És elárulod, hogy melyik volt az az egyértelmű válasz számodra???

Csak hogy ne maradjunk homályban....

2021. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/158 A kérdező kommentje:
60-as Te egyébként később érőnek tartod magad? Főleg ha azt vesszük hogy a válaszod alapján 29 évesen sok ismerősöd olyan éretlen mint te a 20-as éveid elején.Itt a gyakori kérdéseken valamilyen oknál fogva mindig is a nagyon korai érés mellett volt a közösség így pontosan ilyen válaszokra számítottam de te közelebb a te válaszod más volt ezért érdekel szerinted hány éves kortól felnőtt valaki. Csak mert 18-24 év közt elég nagyok az eltérések társadalmilag is abban hogy ki a felnőtt helyenként városonként országonként és társadalmiosztályonként. Ezen kívül a szüleiddel milyen volt a kapcsolatod? Szigorúan neveltek vagy éppen szabadon csak nem kezeltek olyan korán felnőttként mint itt a többi válaszoló? Vagy esetleg se szigorúan se elkényeztetve/szabadon csak átlagosan? Az apád miért nem olyan cipőt tett amilyet akartál? Akkor hány éves voltál? 19-20? A többi ember csodálkozott ezen mert túl idősnek tartottak vagy fel sem tűnt nekik?
2021. jan. 14. 15:48
 65/158 A kérdező kommentje:
Az hogy a válaszok több mint 90%-ban arról szóltak hogy egy 22 éves felnőtt nem kell engedélyt kérnie. Itt Gyakorim ez a hozzállás.
2021. jan. 14. 15:49
 66/158 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyanyámnak 22 évesen már gyereke volt, és nem kisebbségi. Tudom, más idő volt, de azért annyira nagyon régen sem volt ez az idő az emberiség teljes történelméhez képest.
2021. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/158 anonim ***** válasza:
94%
65: Ez nem a GYK-n a hozzáállás, hanem a társadalom normális részének ABSZOLÚT magától értetődő dolog!!!!
2021. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/158 anonim ***** válasza:
96%
21 évesen végeztem az alapszakkal, teljes értékű munkavállaló voltam, könyörgöm, normális emberek nem pelenkázzák a gyerekeiket 30 éves koráig, hanem minimálisan mögötte állnak, de egyébként engedik felnőni. Mit olyan nehéz ezen felfogni? Te most komolyan azért gondolod elitnek magad, mert a felnőtt gyerekeddel babázol?
2021. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/158 anonim ***** válasza:
72%

ráadásul országon belül....???


Anyámborogass! :-D


Az egyetemisták döntő többsége 20éves kora körül már túl van egy féléves-egyéves KÜLFÖLDI Erasmus v. hasonló programon!

2021. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/158 anonim ***** válasza:
41%

#64 Valószínűleg más a közeg.


Az ismerőseim többsége PHD-zik, de szerintem nem is tartom olyannal a kapcsolatot, aki nem végzett msc-t, a munkahelyemet leszámítva, ott két-három embernek még folyamatban vannak a tanulmányai, a távoli kollégákat nem ismerem (5,5 év volt a képzés, a phd-val 9,5 év+1 év opcionális halasztás). Akiknél tapasztaltam, hogy nem nőttek fel, ők vagy phd-t csinálnak, vagy egyikük kibukott a phd-ról és most elkezdett egy második msc-t, vagy a második msc-jüket csinálják és még nem dolgoznak, csak diákmunkát végeznek (már amikor).


A szülőknek ezekben a családokban nem gond eltartani még egy gyereket, általában nem az a probléma, hogy mit esznek holnap, így a gyerekeknek nincs anyagi okuk rá, hogy "kirepüljenek".

2021. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!