Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elengednétek a 22 éves gyereke...

Elengednétek a 22 éves gyereketeket felnőtt felügyelete nélkül pár napra nyaralni a barátaival az országon belül?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól!

2021. jan. 14. 13:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/158 anonim ***** válasza:
100%
#78 Szerintem attól függ, hogy milyen szakot végzel. A pénzügyesek, pl. már alapdiplomával jól boldogulnak, simán dolgoznak msc mellett. Egy mérnök/fizikus/biológus gyakran inkább "főállásban" egyetemista lesz msc mellett is, mert az msc is elég nehéz ahhoz, hogy ötösre kutatással (átlag és publikációk is kellenek a phd-hoz), egy nem szuper-képességű ember nem tudja megcsinálni munka mellett. Gyakran elmennek fél-egy évet dolgozni phd előtt, hogy legyen valami tapasztalatuk.
2021. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/158 A kérdező kommentje:
79 Annak hogy ki meddig marad a szüleinél semmi köze a felnövéshez. Akár örökre is maradhat valaki a szüleinél nincs azzal gond. Persze ez a kapcsolatoktól is függ meg hogy mekkora helyen élnek és sok mindentől. Na de a Budapesti átlag 30 felett költözik és az ország átlaga is majdnem 30 költözésben a statisztikák szerint így abban nincsen semmi kirívó hogy valaki 30 évesen a szüleivel él teljesen átlagos.
2021. jan. 14. 16:38
 83/158 A kérdező kommentje:
80 Az elmaradottat úgy értettem hogy gondolkodásban elmaradott sok. Olyan van akár a gazdag sikeres rétegben is. Az Ország felele a Fideszre szavazott azt hiszed csak utcaseprők voltak? De annyira igazán elmaradott diplomások is lehetnek akik a Mi hazánkra szavaztak.
2021. jan. 14. 16:42
 84/158 anonim ***** válasza:
96%

83, 16.42

Értem. Tehát azok az emberek, családok, ahol olyannak nevelik a gyerekeiket akiknek céljaik vannak és tesznek is érte, fiatal felnőttként tudják mit szeretnének és a saját lábukra álljanak és éljék az életüket, azok elmaradott gondolkodásúak.


Ma is tanultam valamit itt, ezért érdekes idejarni.


Ja, nem. Csak nap mint nap a belőled áradó pusztító sötétséget olvasni.

2021. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/158 anonim ***** válasza:
100%

enélkül a mamahoteles életképtelen nélkül nincs nap a gyiken 😂😂😂😂

mikor jössz már rá hogy senkit nem tudsz meggyőzni a hülyeségedről? mondjuk melléd tényleg lehet hogy kéne kísérő mert tuti kattos vagy.

2021. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/158 anonim ***** válasza:
94%
#75 vagyok. Mérnöki képzésen tanultam/fogok tanulni. Meséljetek még kérlek arról, hogy kinek milyen kifogása van magán tartani a pelust. Biztos nagyon jól mutat a cv-ben, hogy 30 éves korodig van kemény 2 év munkatapasztalatod, az sem szakmai.
2021. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/158 anonim ***** válasza:
98%

72: mese-mese-meskete...


De még ha ott is élsz, attól pszichésen még lehetsz terhelt...


22éves gyereket ötévesként kezelni - ez súlyos nevelési hiba!

2021. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/158 anonim ***** válasza:
98%

"a magyar átlag közel 30 éves koráig a szüleivel él"


Na erre már csak egy pontos hivatkozás hiányzik, linkkel alátámasztva!


Nem fogsz tudni ilyet hozni! Mert egész egyszerűen hazugság.

2021. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/158 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, te totál beteg vagy nyakon felül!
2021. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/158 anonim ***** válasza:
97%

84: 10pontos válasz! :-)


Elképesztő, amilyen sötétség árad a kérdező mentalitásából.

Szerintem valami begubózott introvertált valaki, aki hírfoszlányokból rakja ki a saját világképét.


Szegény gyereke! Uramisten!

22évesen elmehet-e egyedül Pomázra....


Asztaq+ :-D

2021. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!