Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják egyesek, hogy a...

Miért mondják egyesek, hogy a férfi has nélkül olyan, mint a nő mell nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nevetséges.

2021. jan. 14. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nincsen. Bár, ha egy hasas férfi eljut az ágyig, valószínű nem a hasa miatt nem fog megtörténni az aktus.


Egyébként egészen a 20. századig a kövérség gazdagságot jelentett. Néhány kultúrában még mindig tisztelik a kövér embereket.


Itt Kelet-Európában a nagy has főleg a szegénységet jelzi már (olcsó kajákba tömik a szemetet, nem csak igénytelenség miatt lesz valaki dagadt). No de ez már más téma...

2021. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg azoktól, akik ezt mondják. Az egyik az utódellátáshoz tartozik, a másik az egészségtelen életmódhoz. Nem értem a párhuzamot.
2021. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11. De mellesleg ehetsz te egészséges kaját is sokat,ha a kalória,amit elfogyasztasz több,mint 90000kiló olajnak felel meg. Akkor is elhízol.
2021. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves okostojás!Nem mindenki születik 20 centissel,sem 25 centissel.

A poén az,hogy akik általában villognak,vagy sokat beszélnek róla,azoknak pont nincs. Kinek akarod fitogtatni a tied,és hol?Itt nekünk?

Mellesleg tele az oldal olyan kérdésekkel,hogy nekem ilyen fajta van,nekem olyan fajta van,nekem amolyan fajta van,és nem fér rám a gatya,és ha feláll 10x akkora,vagy ha nem áll fel akkor is 20 centi,és mi lesz ha meglátja xy a suliban...

Gyerekek vagytok még nagyon,és nagyon unatkoztok.

Mellesleg azért van valami jellege.

Sok nő nem szereti,ha egy kőn fekszik,sok nő szereti,ha egy kőn fekszik.

Sok férfi szereti,pl én is,ha a nőn van egy kis hús. Tehát nem egy behorpadt lemez tapintása van a hasának,hanem puha,és van egy picike zsír rajta. Nem igazán akarnék kockahasú nőt.

Sok férfinak meg az jön be,ami lapos,mint a deszka.(Mármint hasra,bár nem tudom mi olyan nagy gáz egy kicsi hasba legalább.)

2021. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!