Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarnak a bevásár...

Titeket nem zavarnak a bevásárló központokban a gyerekek?

Figyelt kérdés

Ma az egyik német bevásárló központban rallyzott egy kisgyerek gyerekbevásárló kocsival, mindenki ugrált félre előle, nekem hátulról nekem csapódott a kis görcs, addig az anyuka nyugodtan bevásárolt külön, válogatta a narancsot. Láttam mindenki arcán, hogy nem igazán boldog tőle senki. Volt olyan is már hogy itt a kisvárosi C betűs élelmiszer boltban annyira üvöltött a kiskölök, hogy szólt a kasszás, hogy engedjük őket előre a sorban. Közben ott volt vele a nagyanyja, meg az anyja is, tehát az egyik kimehetett volna vele, míg a másik fizet. A másik kedvencem, mikor annyi türelmet nem tudnak annak a szerencsétlen gyereknek tanítani, hogy majd csak akkor bonthatják ki a csokit, miután kifizették. Komolyan mondom, megkajálnak, jóllaknak, előre engedi őket mindenki, már jóhogy nem teszik tisztába a szalagon, ha besz.rik.

Mást is zavar? Hasonló élménye van valakinek?



2021. jan. 15. 18:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Kitiltanám az összeset őszintén szólva... Ahányszor egy taknyában bugyogó hisztigép mellett elmegyek, mindig megjegyzem a páromnak, hogy na látod, ezért jó, hogy csak kutyánk van és azt sem lehet behozni.
2021. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a "kiszartam egy gyereket ezért nekem mindent szabad" típusú családok országában.
2021. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon én nem találkoztam ilyen esetekkel. De ha igen, valószínűleg zavarna, így viszont nem, mert ahol én voltam rendesen viselkedtek a gyerekek.
2021. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
32%
Én is utálom őket. Nagyon. Kitiltani az összeset f... t, meg a tömegközlekedési eszközökről is, meg éttermekből is!!
2021. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Összes f... t*
2021. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
1-es, és az a kedvencem, amikor a két szülő ott áll és fapofával nézik ahogy bömböl a gyerek, vagy úgy sétálnak tovább, mintha nem is az övék lenne.
2021. jan. 15. 18:37
 7/34 anonim ***** válasza:
55%
Idiota gyerekes anyák azt hiszik, nekik mindent lehet. Oszt a francokat. Üzenem nekik, hogy semmivel nem lettek többek csak mert kixartak egy pulyát!!!
2021. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Meg szerintem vigye el vásárolni , ha tud viselkedni. Érdekesmód valamelyik olyan szépen csendesen el van a kisülésben.
2021. jan. 15. 18:41
 9/34 anonim válasza:
60%
Nem tiltanám ki őket, inkább azt a szülőt aki nem bírja megnevelni a gyerekét.
2021. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Ezért imádtam a METRO-t annak idején, gyereket nem lehetett bevinni asszem 14 alatt. Ha lenne most ilyen hiper csak oda járnék.
2021. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!