Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarnak a bevásár...

Titeket nem zavarnak a bevásárló központokban a gyerekek?

Figyelt kérdés

Ma az egyik német bevásárló központban rallyzott egy kisgyerek gyerekbevásárló kocsival, mindenki ugrált félre előle, nekem hátulról nekem csapódott a kis görcs, addig az anyuka nyugodtan bevásárolt külön, válogatta a narancsot. Láttam mindenki arcán, hogy nem igazán boldog tőle senki. Volt olyan is már hogy itt a kisvárosi C betűs élelmiszer boltban annyira üvöltött a kiskölök, hogy szólt a kasszás, hogy engedjük őket előre a sorban. Közben ott volt vele a nagyanyja, meg az anyja is, tehát az egyik kimehetett volna vele, míg a másik fizet. A másik kedvencem, mikor annyi türelmet nem tudnak annak a szerencsétlen gyereknek tanítani, hogy majd csak akkor bonthatják ki a csokit, miután kifizették. Komolyan mondom, megkajálnak, jóllaknak, előre engedi őket mindenki, már jóhogy nem teszik tisztába a szalagon, ha besz.rik.

Mást is zavar? Hasonló élménye van valakinek?



2021. jan. 15. 18:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%
Azért némelyik komment kicsit súlyos, nem a gyereket kell hibáztatni, könyörgöm, az mit tehet róla? Még kettőig se tud elszámolni, nemhogy moderálni magát, az a szülő dolga lenne, szóval inkább őket kell ilyenkor kritizálni.
2021. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%

Baszki,hogy a p*csába vélekedhetnek valakik ilyen ocsmányan a gyerekekről? Tényleg van neveletlen de bassza meg gyerek! Dacol, feszegeti a határait...

A minap nekem is behisztizett a lányom mikor beletettem a bevásárlókocsiba, és nem is foglalkoztam vele, mert tudom,hogy őrjöng 3 percet és lenyugszik.

Én is útálom az utcán a kutyaszart mégse rúgom fel az összes kutyást.

2021. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
32%
Lexarom hogy gyerek, gyűlölöm őket.
2021. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
26%
Piedesztálra helyezik a m.cskos kölyöket állandóan. Már nagyon unalmas. Meg milyen kis cukik, jaj nekik bármit lehet, hogy ne serüljön a cukormázas pici poci lelkecskéje. Fffuujjhh hányok.
2021. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos anyád nem gondolkodott így.
2021. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%
#15 jaj oltás. Mindjárt sírok :D
2021. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Oké, hogy undorító a stílus ahogyan írták, de valóság alapja van.
2021. jan. 15. 19:58
 18/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem véletlen, hogy ennyien utálják a gyerekeket. Nyilván mindenki tisztában van vele, hogy a szülő a hibás, de attól még a gusztustalan féreg gyerekét is utálni fogom
2021. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%
Meg amikor az ostoba anyuka ratolja a lábamra a k. rv. babakocsijat mikor szállnék fel a buszra, mert azt hiszi neki van elsőbbsége. Vállba is b.xtam. Álljunk már meg.
2021. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%
Engem mindenhol idegesítenek.
2021. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!