Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarnak a bevásár...

Titeket nem zavarnak a bevásárló központokban a gyerekek?

Figyelt kérdés

Ma az egyik német bevásárló központban rallyzott egy kisgyerek gyerekbevásárló kocsival, mindenki ugrált félre előle, nekem hátulról nekem csapódott a kis görcs, addig az anyuka nyugodtan bevásárolt külön, válogatta a narancsot. Láttam mindenki arcán, hogy nem igazán boldog tőle senki. Volt olyan is már hogy itt a kisvárosi C betűs élelmiszer boltban annyira üvöltött a kiskölök, hogy szólt a kasszás, hogy engedjük őket előre a sorban. Közben ott volt vele a nagyanyja, meg az anyja is, tehát az egyik kimehetett volna vele, míg a másik fizet. A másik kedvencem, mikor annyi türelmet nem tudnak annak a szerencsétlen gyereknek tanítani, hogy majd csak akkor bonthatják ki a csokit, miután kifizették. Komolyan mondom, megkajálnak, jóllaknak, előre engedi őket mindenki, már jóhogy nem teszik tisztába a szalagon, ha besz.rik.

Mást is zavar? Hasonló élménye van valakinek?



2021. jan. 15. 18:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
A gyűlölet beszél belőlem, a gyerekek undorító, gonosz lények. Idegesítőek, hisztisek, érzéketlenek. Nem érdekel, kit idegesít fel ez, azt gondolok amit akarok. Senki nem mondathatja meg mit gondoljak vagy mondjak, és az se érdekel, ha megbántok valakit. :D
2021. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21%
Életembe nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan ilyen embertelen módon képesek gyerekekről nyilatkozni
2021. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Meg sokan úgy viselkednek közterületeken, mintha otthon lennének. És az oké hogy otthon mindent szabad egynémelyiknek, de egy bevásárló központban vagy tömegközlekedésen tekintettel lehetnének arra, hogy nem otthon vannak, és mondjuk más nem kíváncsi egy 40 perces buszúton a bogyó és babóca mesére, hogy ordít a tabletből, vagy a gyerek 40 percet végigordít.
2021. jan. 15. 20:18
 24/34 A kérdező kommentje:
embertelen módon képesek gyerekekről nyilatkozni - sajnos ez valami miatt kialakult.
2021. jan. 15. 20:18
 25/34 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy a legtöbb kretén embert felbatoritja hogy még jobban lesz*rja a közösségi viselkedési szabályokat ha gyereke lesz, mert a társadalom alapvetően elnéző egy gyerekkel, mert tudjuk hogy még hibáznak.

Na most ezzel élnek vissza. És igen rohadtul idegesitoek az ilyen flegma szülők meg a pofátlan kis dög gyerekeik.

És minél nagyobb város annál jobban védi ezeket a tömeg anonimitasa és nem fogják vissza magukat.

2021. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
Győlölöm a gyerekeket, kivéve amelyik normálisan tud viselkedni. Lássuk be, ebből kevés van. Ha lesz gyerekem, mindent megteszek, hogy rendes embert neveljek belőle. Nem hagyom, hogy olyan kis görcs legyen, mint a sok idegesítő, ostoba gyerek.
2021. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van gyerekem, de zárt helyen nem hagyom "kihisztizni magát mert dacol és 3 perc alatt abbahagyja". Pont ez az a mentalitás amitől falnak megyek. Te gyereked - te hallgatod a hisztijet. Köszönöm, csináltam magamnak sajátot, akiet hallgathathatom.

Ja de persze tudom tömegek nem tudják megoldani hogy ne egyfolytában gyerekkel járjanak boltba, vagy pl. kivigyek ha hiszti van. Persze mert más kenyelmetlensege nem nekem fáj...

2021. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%
Néha szívem szerint odamennek és az ordító kölyöknek olyan maflást leb@xnék,hogy a fal adná a másikat.
2021. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
De ha meg te szólnál rá a gyerekére, ha már a szülő nem képes rá, akkor ki vagy te, hogy az én gyerekemre rászólsz, ami jogos amúgy, de arra nem gondol, hogy neki kéne rászólni.
2021. jan. 15. 20:36
 30/34 A kérdező kommentje:

Minden művészeti iskolás vizsgavideómban is rákezdte valami bőgő masina.

Nem értem előadásra, minek is minek bevinni, ha tudja, hogy nem tud még 5 percnél tovább bent ülni.

2021. jan. 15. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!