Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől fáj az orrpiercingem?

Mitől fáj az orrpiercingem?

Figyelt kérdés
December 8-án szurattam és nagyon szépen begyógyúlt. Január 10-én pedig itthon kicseréltem. Elkezdett fájni, vörösödni kentem betadine oldattal és tetrán krémmel. Elmúlt a pirosodás kívül nem fáj. Viszont belülről fáj,érzékeny (orrfujásnál tapasztaltam). Mitő lehet ez? Tegyem vissza azt a piercinget ami a legelején volt?

2021. jan. 17. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kicsit korai volt a csere. Nem lehet, hogy rosszabb minőségű az új piercing? Mert akkor valószínűleg ezért irritálja, érdemes az anyagára oda figyelni.
2021. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy a mostani piercinged olyan anyagból van, amire érzékeny a bőröd. próbálj szerezni valami orvosi fémet vagy más neutrális anyagból készült piercinget
2021. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!