Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak igénytelen embernek...

Csak igénytelen embernek érdemes könyvet rendelnie a netről?

Figyelt kérdés

Mi sokszor rendeltünk már a netről könyvet innen-onnan (könyvtündér, alexandra, bookline, book24, kossuth kiadó, moebius stb.), de szinte mindig rossz állapotban kaptuk azokat meg. Leütött sarkok, gyűrött, szakadt borítók...

A "legjobb" amikor egy 2 kötetes művet rendeltünk, de csak az egyiket küldték el (könyvesboltban is egyben, összecelofánozva árulják). Telefonáltunk, persze cserélik. És mit küldtek ide? Két olyan könyvet, amit mintha a kutya szájából húztak volna elő.

Persze olvasni így is lehet...



2021. jan. 18. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Még sose volt ilyen problémám, mindig minden rendben jött.
2021. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Rengeteg könyvet rendeltem már, semmilyen probléma nem volt. Hungarocell, védőfólia volt a könyveken.


Egyáltalán újakat rendelsz, vagy használtakat?

2021. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is rendeltem már a Libri-ből, antikvár könyveket, de eddig mindig megkaptam mindent kifogástalan állapotban. Bár nem valószínű, hogy ez számít, de sosem házhoz szállítást kértem, hanem bolti átvételt.
2021. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Valszeg használt, régebbi könyveket veszel, a legújabbaknál ez szerintem is szinte elképzelhetetlen.
2021. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem volt ilyen problémám, pedig rendszeresen rendelek online könyveket (Bookline, Libri).
2021. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Mindig kifogástalan állapotban kapom kézhez a rendelt könyveket.
2021. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Új könyvekről van szó. Szerintem ti csak igénytelenek vagytok. Mondom, ha egyik sarka benyomódott, attól még lehet olvasni, de valahol mégis igénytelenség, ha ez nem zavarja az embert.
2021. jan. 18. 13:46
 8/18 A kérdező kommentje:
Cserénél már általában hibátlant küldenek. De fárasztó mindig írogatni nekik, meg a fotókat küldözgetni (mert ugye nyilván hazudunk).
2021. jan. 18. 13:48
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem, a sarka sincs benyomódva. Szépen be van csomagolva, pontosan olyan, mintha személyesen vennéd a boltban.

Szerintem inkább te vagy az igénytelen és igénytelen oldalakról rendelsz :)

2021. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Én már vagy 10 éve rendelek rendszeresen könyvet (alexandra, bookline, libri, lira, ulpius), mert neten hamarabb megtalálom, mint a boltban kimazsolázni a polcon a több ezer között, és még sosem volt ilyen problémám. Még akkor sem volt benyomódva a sarka, mikor nem tettek a könyvekre olyan buborékos cuccot, csak belerakták a dobozba.


És köszi, hogy így látatlanban leigénytelenezel mindenkit

2021. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!