Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismrtek olyan embert Debrecenb...

Ismrtek olyan embert Debrecenben, aki hajléktalan/ nagyon nagyon szegény, de, ha támogatnák anyagilag, lelkileg, akkor egyenesbe lehetne hozni, tehát akar változtatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék felkarolni valakit. Egy tinédzser lány vagyok, de éveken keresztül gyűjtögettem pénzt, nyári munkával, zsebpénz stb. És úgy döntöttem, hogy ezt olyan dologra fogom költeni, ami megváltoztatja valaki életét. És nem, nem akarom így szétszórni, hogy Tomikának veszek belőle kisvonatot, Bettikének pedig csokikát. Én egy emberre akarok ráhasalni és komolyan támogatni. Igen, tehetős családom van, és magas a zsebpénz:b De szerintem még mindig jobb erre költeni, mintsem elinni/dr@gozni.. És annyi felesleges dologra költünk.. Tudunk segíteni másokon, megtehetjük. Miért ne élnénk ezzel a lehetőséggel?


Légyszi, ne kössetek abba bele, hogy ,,egy tinipics@ mit pattog itt?!” meg stb. Legyen ez az én és a családom döntése. A Ti segítségeteket abban kérem, ha ismertek olyat, aki vevő erre, és valóban elszánt a változtatással kapcsolatban, valahogy elmondjátok hogy tudnám őt megtalálni.

(Munkalehetőséget, ha kell, pszichiátriai segítséget, ételt és időt ajánlok neki.) És igen, a szüleim ÓRIÁSI támogatásával, még mielőtt nekem esnének az okosok, hogy ,,Ezek a mai fiatalok..” meg nekem nincs is saját vagyonom :) De amúgy elmondanám, hogy elmentem dolgozni nyáron, pedig nem volt szükségem a pénzre, mindent megkapok, amire szükségem van, de elmentem és büszkén jöttem rá, hogy egyedül is képes vagyok (ha keveset is), de pénzt keresni. Nekem ez nagy érték. Szeretném valami igazán jóra költeni. Másnak egy laptop, nekem ez az álmom.


Olyan is jöhet, hogy pl. fiatal lány/ srác tartja el a tesóját, mert a szüleik meghaltak. Tényleg! Bárki!


Kérlek, ne kezdjetek el ironizálni meg itt lehurrogni! Köszönöm!



2021. jan. 19. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Mostmár a f4szom ki van mondok egy viccet és utána adok egy tanácsot erre le vagyok pontozva, egy kérdés. Miért?
2021. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Mert rossz helyen, rosszkor rossz viccet mondtál...

Attól persze még lehetsz rendes ember!

Ilyen az élet.

2021. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
Szóval az hogy egy embernek adsz egy 1000 forintost és így feldobod a napját és ezt sok mindenkivel megcsinálod nem tetszett, és tragédiaként maradt meg benned/bennetek? Pontozzatok le, lemerném fogadni egy barátotok sincs hogy azzal szórakoztok hogy egyébként értelmes embereket pontoztok le. Na cs, etessétek meg a macskát, nehogy túlságosan egyedül legyetek!
2021. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Tudod 13-aska, ha képes lennél értelmezni is azt, amit olvasol, akkor nem égetnéd magad:

" És nem, nem akarom így szétszórni, hogy Tomikának veszek belőle kisvonatot, Bettikének pedig csokikát. Én egy emberre akarok ráhasalni és komolyan támogatni. "

Érted már, vagy még magyarázzak?!

Vagy épp a macskát eteted???

2021. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
A lelki problémáid ne rajtam vezesd le, teljesen lesz@rom azt is hogy egyedül vagy és azt is hogy a GYK az életed
2021. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyok debreceni tehát nem tudok segíteni de ez nagyon kedves tőled. Kívánom hogy összejöjjön🙂
2021. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kérlek szeretettel, írj, hogy mi történt azóta, mert szorítunk nektek!
2021. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Ennyit arról hogy debrecenben mindenki csóró... lássátok tele vagyunk pénzzel pestiek 😂🇭🇺
2021. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!