Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nem a karantén miatt lettem ilyen.

Iskolai időszakban is végig szenvedtem, csak kényszerből mentem. Barátaim nincsenek igazán, vagy olyanok mint én(otthon ülnek) szóval neten beszélek velük. Van egy betegségem is amiért rengeteget piszkáltak, ezért nem érzem jól magam emberek közt konkrétan... Elzárkóztam az évek alatt. És így szép lassan csúszok lefele, nem csinálok semmit egész nap, nincs életkedvem, se életerőm. Csak suliba járok be(rengeteget hiányzom) ott is csak beülök és vagyok, nem beszélgetek senkivel igazán. Iskolai eredményeim is szarok, órákon csak ábrándozok, stresszelek,nem érzem jól magam. Konkrétan nem voltam csak úgy boltba 3 éve...

Hogy lehet kijönni ebből? Hogy fogadjam el magam? Most gondolom olyanokat fogok kapni hogy Hobbi, barátnő meg ilyenek... Van olyan dolog amit szeretnék csinálni, csak azt nem engedhetem meg hobbiként magamnak. Most jön majd az edzés... Edzek, ugyan olyan szar minden.

Barátnő... Ilyen fiút senki nem akar szerintem... Van egy lány neten, vele beszéltem rengeteget,kedvelem is nagyon, de ő csak simán kedvességből beszélget velem szerintem. Nem tekint rám pasiként. Ja meg messze lakik tőlem... És mivel ő normális, rengeteg normálisabb fiú ír neki, szóval őt is el kéne felejtenem.

Tehát? Aki volt hasonló helyzetben azt szívesen meghallgatom.


2021. jan. 21. 01:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Szintén hasonló helyzetben vagyok. Annyiból jobb hogy végre nem kell bemenni jópofizni hanem lehet itthonról csinálni a sulit.

Ettől persze nem jobb a helyzetem mivel egész nap semmit se csinálok és nincs is kedvem menni sehová.

Próbáld megkeresni azt ami neked akár csak egy kis fellángolásnyi boldogságot is tud adni. Nekem pl. néha van kedvem sötétben kimenni sétálni, buszozni, mamához átmenni találkozni vele stb. De ezen túl még én sem jutottam. Ideig elfeledteti a problémám aztán újra meg újra előjön. 20F (bár lelkileg 16nak érzem magam chhh)

2021. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne csajozni pasizni még ott a suliban mert, ha kikerülsz a nagyvilágba és melózol sokkal nehezebb lesz.

Marad a tinder / badoo.

Ott meg tudjuk mifélék vannak.

Szedd össze magad bzdmg

2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valaki van itt még a kérdésnél?
2021. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!