Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet ennyi? Tanulj! Dolgozz...

Az élet ennyi? Tanulj! Dolgozz! Tanulj! Dolgozz! Tanulj! Dolgozz!

Figyelt kérdés

Sosem elég senkinek semmilyen teljesítmény. Mindig fejlődjek, legyek jobb, amit eddig tettem nem elég. 40 éves vagyok. Már vannak betegségeim, amik korlátoznak. Most már eldobható lettem?


Akkor miért nincs eutanázia? Az legalább emberséges lenne.

De ez az állandó félelemben és bizonytalanságban tartás elveszi a maradék életerőt is!



#multinacionális vállalat #Magyarországon jobban teljesít #Life-long-Learning #Teljesítmény értékelés #Sosem elég!
2021. jan. 23. 12:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

#19

attól, hogy valami olcsó még nem szemét kaja... nem is értem.

És az, hogy nem sajnáljuk a pénzt elektronikai cuccokra nem jelenti, hogy 300ezres telefonokkal rohangálunk. Annyit jelent, hogy nem a legolcsóbb termékeket vesszük meg, hanem azt, amit hosszas kutatómunka után a számunkra legalkalmasabbnak találunk, akkor is, ha lenne nála olcsóbb, de a mi igényeinknek kevésbé megfelelő termék.

2021. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
72%
16-os tökéletesen leírta azt, amit én is gondolok! Képesek emberek normálisnak elfogadni azt, ami nyilvánvaló szolgaság. Innen már csak egy kis lépés a rabszolgaság, de már látszik a horizonton, hiszen jön az oltás...!
2021. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%
Van aki be tudja szűkíteni eközés a szexet is ami egészséges.
2021. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%

Én voltam sofőr.

Dolgoztam,utaztam,pihenő időmben pedig ha olyan helyen voltam kirándulgattam,az sem érdekelt ha oda-vissza 1-1,5 órát gyalogoltam csak hogy láthassam a tengert nekem megérte.

Bár az elején kicsit hirtelen sok hatás volt rajtam mert annyi helyen jártam hogy fel sem tudtam fogni,mondhatni 2000 Ft ért jutottam el a szerelmesek Velencéjébe.

De tényleg sok helyen jártam pár hónap alatt még keleten is jártam Bukarestbe az volt a második fuvarom.


Sima b kategóriás jogosítvánnyal,nemzetközis furgonosként világot jártam,nekem jó volt mert nem kerestem sokat de nem is hajtottak túl mint pl a YouTubon van Szili furgonnal Vlog, na azt már biztosan nem csinálnám,próbáld ki nyáron aztán utazz egy kicsit vagy is sokat. 🙂

2021. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
43%

A nyugdíj korhatár már most 65 év. Addig nem fognak eldobni.

Vagy amíg fizeted az adót.

Utána kit érdekel?

2021. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%

#23:

Csak ahhoz meg kéne valaki, akivel lehet csinálni.

2021. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
#26 Meg kell őt találni és boldogan élni.
2021. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem dolgozik senki, hogy lesz kaja, meg hogy lesz okostelefon, meg hogy lesz autó, meg hogy épül sportpálya, stb.? Én szeretném ezeket igénybe venni. És ha étterembe megyek, vagy orvoshoz, akkor szeretnék normális ellátást kapni. Ezt pedig csak munkával, csapatmunkával lehet elérni.
2021. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
*ellátást és kiszolgálást
2021. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt világnak azon szelete alapján, amibe eddig volt szerencsém belekóstolni: igen, ennyi az élet (sajnos).

(Amúgy nem ennyi lenne, csak amiket írtál azok kerültek a fókuszba, és az embernek másra nem marad ideje,ereje stb)


24

2021. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!