Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a franc az a beste leben?

Mi a franc az a beste leben?

Figyelt kérdés

Való Világban hallottam először, az egyik csávó mondta ezt állandóan. Csak ő úgy, hogy "beste leben brate". Illetve mutogat is valamit közben. Azóta csomó kommentben is olvasom több platformon is. Gondoltam, hogy megint jön valami, amiről fingom sincs, micsoda.

Valami olyasmit jelent, hogy legjobb élet vagy legjobb élet testvér.

De mi ez, miért mondogatják ezt? És miért nem lehet erről semmi konkrétat olvasni?


Valami cover zenét találtam, amiben ezt rappelik, hogy beste leben és mutatják ezt az izé jelet.



#Való Világ #élet #beste leben
2021. jan. 23. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Elment melletted az élet. Ez van. Lemaradtál a menőkhöz képest.
2021. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb életet jelent. Egyébként én most olvasom először. Úgyhogy nem maradtál le semmiről szerintem
2021. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
azt jelenti hogy a legjobbakat kívánom neked
2021. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A bemutatkozó filmjébe mondta Moh, hogy legjobb élet és ez a barátaival egy ilyen megszokott dolog így köszönnek egymásnak. A teljes verzió Beste Leben Brate MI Gang :D Ezt akkor mondja, hogyha a baráti társasága együtt van. A családjának csak Beste Leben-t mond.
2021. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
MI Gang a haveri csapata neki?
2021. jan. 25. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti, hogy az én bandám.
2021. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy elég nagy boomer kérdés volt és nem azért mert nem tudod, hogy most ez micsoda, hanem ezért mert nem kerestél rá a youtubeon jobban. Egyébként ez egy német rap/trap együttesnek az egyik száma. Itthon pedig sok egyszerű proli hallgat német rappet. Nem véletlenűl hallottad ezt először egy való világostól :D.

Lényegében ennyi.

2021. jan. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De rákerestem. A kérdésem utolsó sorában ezt le is írtam.
2021. jan. 27. 12:06
 9/10 anonim válasza:
A 7-es válaszolón látszik, hogy proli.
2023. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt a Moh mondta jelentése legjobb élet, vagy a legjobbakat kívánom neked. Az MI Gang az pedig a Madách Imre bandát jelenti, mert a társaság a Madách Imre Gimibe járt. Ezt mondta az egyik interjúba. Szeretik azt a bandát akik ezt mutatják, tőlük vették át. De nekik is vannak már zenéik youtubeon MI gang néven :D
2023. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!