Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a franc van velem?

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés
Nemrég jártam egy házibuliban, ahol (miután kellőképpen megemelkedett a véralkoholszintem) elkezdtem ölelgetni egy ismerős srácot, akivel jóban vagyok, és valamiért olyan intenzív boldogságérzet árasztott el, amikor viszonozta, hogy én magam is meglepődtem. Azóta valahányszor eszembe jut, meghatódom újra. Fogalmam sincs, mi ez, korábban nem volt példa rá, de túl kínosnak érzem ahhoz, hogy bárkinek is megemlítsem.
2018. aug. 26. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha te is fiú vagyok, akkor probléma. xD
2018. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez ilyen hirtelen jött, "pillangók a gyomorban" szerelem érzésnek tűnik. Kiskamasz koromban volt egyszer ilyen velem, hasonló szituban. Szerintem másokkal ez gyakran megesik, csak nekünk szokatlan. :D
2018. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem probléma ha egyneműek vagytok.

A szimpla szeretet érzése nem feltétlen szexuális töltetű. Lehet elöntött egy kis endorfin hogy jól éreztétek magatokat és kikapcsolódtatok normálisan s élveztétek az életet.

Sokaknak egy ölelés elég a boldogság érzethez.

2018. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.:D
2018. aug. 26. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Ölelkezzetek bátran máskor is, jó dolog! :)

Én még 26 évesen is szoktam a lány barátaimmal is, nem kell hozzá hogy járjak velük :). Fiúkkal ritkábban.

F

2018. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó dolog szerintem is, csak nem tudom, mennyire egészséges, hogy ilyen apróság képes heves érzelmi reakciót kiváltani belőlem. Tényleg nagyon sokat jelentett. (Ne valami egy-két másodperces üdvözlő ölelést képzeljetek el, hanem hosszasat.)
2018. aug. 26. 01:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen normális emberi reakció, ne aggódj, semmi kínos nincs benne :)


Bár nem vagyok orvos, szerintem okozhatta a khm kissé megemelkedett véralkohol szinted :D

2018. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hozzátett, de ha visszagondolok életem eddigi összes spicces ölelésére, hát... nem rémlik, hogy lett volna hasonlóan szeretetteljes (ha erre ez a megfelelő szó).

Na mindegy, akkor nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. :D

2018. aug. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!