Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha ledöbbentek embereknek a...

Néha ledöbbentek embereknek a gondolataitól?

Figyelt kérdés
Néha olyan érdekesnek, okosnak, másnak látom az emberek eszmefuttatását, hozzáállását, hogy csak így nézek ki a fejemből és néha még butának is érzem magam. Ti mit tesztek ennek elkerülése végett? Vagy hogy kezelitek?
2021. jan. 27. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi érzésed van? Ne legyen!
2021. jan. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy pont az ellenkezőjét tapasztalom. Sokszor fogom is a fejem, hogy ennyi sületlenség hogy tud kijönni egy emberből. A másik, hogy próbálja a nagy tudásút eljátszani, csak hogy pont tudom, hogy az értelmi és érzelmi intelligenciája a béka segge alatt van.
2021. jan. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasok !
2021. jan. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos képességű vagyok, de sokszor valami istennek érzem magam, főleg itt a gyakorin. Sokan irgalmatlan nagy baromságokat kérdeznek/ válaszolnak, vagy elképesztő hülyeségekről írnak hatalmas novellákat. Olyan dolgokon problémáznak, amit én kb szarás közben is megoldok. Vagy egyértelmű dolgokban nem látják az összefüggéseket.
2021. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább negatív értelemben szoktam ledöbbenni. Többnyire itt.
2021. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó nekem is van ilyen, főleg gyakorin. De olyan emberekre értem akit "ismertek".
2021. jan. 27. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

"Néha olyan érdekesnek, okosnak, másnak látom az emberek eszmefuttatását, hozzáállását, hogy csak így nézek ki a fejemből és néha még butának is érzem magam"

Úristen, bárcsak megesne velem is ez.


"Jó nekem is van ilyen, főleg gyakorin. De olyan emberekre értem akit "ismertek"."

Tanulsz tőlük, ihletet merítesz.

2021. jan. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!