Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz azzal, aki nem akarja...

Mi lesz azzal, aki nem akarja sem most, sem később beoltatni magát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 14:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
13%
Mi ezzel a baj? gyerekkorunkba mind kaptunk oltasokat. Akkoriban is ekkora hype volt amikor bevezetesre kerult vagy ez a mostai "el-onlinesodott" vilagnak koszonheto? Most mindenki azt mond amit akar..
2021. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok oltásellenes, de ebben nem igazán bízok még.
2021. jan. 28. 14:58
 13/31 anonim ***** válasza:
55%
Kötelező lesz sajnos, vagy nem mehet sehova aki nincs be oltva. Ez lesz sajnos, mocsok egy világ ez!!!
2021. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

Még 20%-ot sem fogja elérni az oltottak száma és csak a közalkalmazottak, katonák oltakoznak. Sehol sem lesz kötelező Magyarországon, sőt szégyen lesz, aki birkaként bedőlt ennek a hisztinek.

Ne az itteni kommentekből induljatok ki, ugyanis a vakcinapártiak le vannak fizetve. Az a munkájuk, hogy leszavazzák az oltásellenes dolgokat.

2021. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

Én a mai kormány kommunikációból úgy sejtem, hogy előbb-utóbb ennek az lesz a következménye, hogy a vendéglátásból, turizmusból élők kinyírják az oltáselleneseket az éhhalál küszöbén.

Gusztustalannak tartom azt a fenyegetőzést, hogy nem lesz enyhítés, amíg nincs meg a megfelelő számú átoltottság. Ez gyakorlatilag azt az üzenetet hordozza, hogy mi magyar emberek tesszük tönkre más magyar emberek életét, mert nem akarunk oltatni. Mondjuk még nincs is miből, de ez már ugye mellékes. :D

Szerintem "kötelező" lesz. Sosem fogják ezt így kimondani, de ha az ember nevezetű birka lény végre ki akar szabadulni a karámból, akkor vagy összefog és kitör, vagy sorba áll az oltásért. Az eddigi élettapasztalatomból kiindulva utóbbit látom valószínűbbnek sajnos.

2021. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%

Semmi ... rengeteg a jelentkező és még elég kevés az oltóanyag.


Ha akarnád is csak hónapok múlva kerülhetnél sorra vagy akár még később...


Egy idő után lehetséges, hogy előnyöket élveznek azok akik beoltják magukat, ami logikus is, mert ha óriási nagy eséllyel nem lehetsz beteg, akkor nincs értelme korlátozni téged és ezzel a gazdaságot...


Tehát normális gondolat, hogy oltás után mehetnél konditerembe, étterembe, akárhova szabadabban mint azok akiket nem oltottak be.


Szóval legrosszabb esetben is csak nagyobb korlátozásokat kell majd betartanod, ami szerintem logikus is.


Szerencsére ha elég sok embert beoltanak, akkor már nem lesz nagyon szükség korlátozásokra senkinek sem és regetegen jelentkeztek és még most is jelentkeznek az oltásra.


Szóval nem hiszem, hogy bármi bajod esne vagy bármilyen komoly hátránya lenne ha nem oltod be magad.

2021. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

9 600 000 ember nem lesz beoltva.


Szepen feladjak. A kormany nem meri kotelezove tenni vagy kikenyszeriteni,mert nemsoka valasztasok lesznek es nem a zorban nyer...


Meg egyebkent is polgarhaboru veremgzesek lennenek,ha rank akarnak kenyszeriteni a merget.

2021. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
33%

17#


Ugye tudod, hogy ha a népesség 50%át beoltanák már megfelelő mértékű lenne a népesség immunitása, hogy minden vissza álljon a Covid előtti időre?


Senki sem akar mindenkit beoldtani, NYUGI...

2021. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem lesz beoltatva, amdárinfluenza vagy mi ellen sincsenek rengetegen, aztán a többség el is feljtette hogy létezik egyáltalán, meg pár egyéb választható oltás is vna.
2021. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom semmi. Velem legalábbis ez lesz. Ezt tervezem.
2021. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!