Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb kortól...

Miért egyre gyakoribb kortól és nemtől függetlenül az internetes zaklatás - bántalmazás?

Figyelt kérdés

Nekem is volt részem sajnos benne nem csak itt hanem másik social média felületen!! Mi viszi, készteti rá a bántalmazott, hogy ezt tegye a másik felel? Ez örömet okoz neki? Mellesleg olyan pletykákat, rosszindulatú megjegyzéseket terjeszt róla, hogy az már botrányos.

Normális nem bunko, idióta válaszokat kérnék szépen! Előre is köszönöm! A többire nem tartok igényt!!! N


2021. jan. 29. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A monitor mindenkit megvéd a sallertől, Kérdező, evidens hogy neten éli ki magát a sok legalja véglény, élőben meg egy nyomorult kis majom az egész.
2021. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
46%

Attól függ, mit értesz ez alatt.

Mert te ide pl írod 652x, hogy a párod ver, és megmondják neked, hogy hagyd el, de te elkezdesz hárítani, és a szemedbe mondják onnantól az emberek, hogy hülye vagy, az jogos.

Vagy fb-n kiteszel egy képet, amin elég butaság amit csinálsz, ott is megmondhatják hogy buta vagy.

Jó, ezek hülye példák, de érted.


Én még nem igazán láttam netes bántást átlagembereknél, max értelmetlen odaröfögéseket.

Max ilyen celebeknél van az, hogy tényleg eldurvul a kommentszekció, meg szélsőséges témáknál. Pl fb eladós csoportokban állatszőrméknél, ami amúgy jogos.


Most lehetne mondani, hogy az emberek frusztráltak, itt élik ki magukat, meg blablabla, de pl az a 60 éves LaciMaci, aki odaír mindig valamit valami fiatal csajszinak, és zaklatja, az a való életben is ilyen.

Amúgy, azért tűnhet többnek a sértés, mert az online világ nagyobb platform. Ha ide kiteszed a nyűgöd, 1000 ember látja, és 1000 féle véleményt kaphatsz. Ha csak az ismerőseidnek mondod el, akikkel már valamiért élből jóba vagy, nem fogják a szemedbe mondani hogy húbaz*meg Enikő, te hü*evagy.


Lehet nem volt értelme amit mondtam most, de mint mondtam, nem volt igazán még csak látásból sem ilyen tapasztalatom. Te mire gondoltál, de tényleg?

2021. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet interneten bántalmazni ? Engem nem lehet mert okosabb vagyok mindenkinél .
2021. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2#ne haragudj de nem azért írtam ki a kérdést, hogy utána meg én magyarázza el, hogy ez pontosan micsoda és miről is szól! Igen elég nagy hulyesegeidet írtál, de mivel nem tudod miről is szól ez az egész, ajánlom figyelmedbe a YouTube-on van fent egy két videó, vagy pedig az UNICEF oldalán magyar 'celebbel' készült cyber bullyng videó. És nem csak őket támadják úgy ahogy, hanem az átlag embert is!!!! Kérlek ha nem tudod miről van szó ne írj ide, hulyesegeidet pedig pláne nem! Az 1#tudja miről van szó, miről beszélek! Szép napot
2021. jan. 29. 16:57
 5/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%
Köszi a választ, már mindent értek :D Pláne téged.
2021. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

7 először mindenki magából indul ki te kis féreg ;)

Az ilyen selejt, hulladékok miatt tart ott az egész ahol... És ezt most nyugodtan vedd magadra. Miért nem tudsz el húzni innen? Miért nem lehet ki írni bármilyen kérdést anélkül, hogy az ijen selejtes hulladékok oda ne bofogjek a hukyeseguket?

2021. jan. 29. 17:18
 7/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Érdekes, csak te sértegetsz itt, meg vered magad :D

Látom, már remegsz is, olyan ideg vagy. Menj, kapj be egy Xanaxot!

Amúgy meg: ilyen*. Szívesen! (:

2021. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
😂 😂 😂 😂 De egyszerencsetlenseg vagy... Hu de megmontad 👏👏👌😂😂 fel dobtad az estém. Nem akarsz végre elhuzni a picsaba? 😉😜😘
2021. jan. 29. 21:35
 9/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Neked tenyleg sulyos problemaid vannak, mentalis teren.
2021. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!