Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősöd láthatóan...

Ha egy ismerősöd láthatóan náthás és puszit akarna adni, akkor visszautasítanád?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor is visszautasítanám, ha nem lenne náthás. Engem ne pusziljon senki. Max. kezet rázunk.
2021. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Most rá tudod fogni a covidra, legalább jó valamire.
2021. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint az első. Megfázás nélkül is nem szeretek, családban se puszilkodok csak nagyon nagy eseménykor esetleg, nemhogy ismerőssel. A puszi a páromnak van elsősorban fenntartva. (meg majd a gyereknek, ha lesz és igényli)
2021. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk az összes ismerős erőlteti, és úgy meg tudnak sértődni, ha nem adsz, ha láthatóan vörös az orra a kocsiból kiszállva lehet hallani ahogy köhög stb.
2021. febr. 1. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk nem is feltétlenül kell kimondani a visszautasítást. Én ilyenkor azt csinálom, hogy "legjobb védekezés a támadás" alapon megölelem az illetőt, aztán mosolyogva, de határozottan odébb lépek.
2021. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezt én is utálom,mit kell nyalni falni a rokonságban egymást. Én is a gyereket és a férjemet turom el max.
2021. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.Nem vagyok virusrettego
2021. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyanok az ismerőseim,hogy covid alatt is „muszáj puszilkodni”...Olyan nagyon sűrűn nem találkozunk,így úgy vagyok vele,hogy azzal,hogy csak oda érintjük az arcunkat egymáshoz és cuppogunk kettőt a levegőbe nem lesz semmi! (Remélhetőleg)! A nagyon jó barátokkal amúgy öleléssel köszönök! Ez bensőségesebb!

Ha valaki láthatóan puszit akar adni,akivel nem annyira szoros a kontakt(látom,hogy nyújtja az arcát) nyilván nem fogom arrébb lökni...Ha érzem,hogy puszit akar adni,de még nem közeledett akkor csak odanyújtom a kezem,és puszi helyett kézfogás! Örülök,mert a hétvégen bejött ez a taktika...

2021. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Kézfogással is terjed a "vírus"

2021. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!