Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nyomorék...

Mit tegyek, ha nyomorék vagyok és mindenkinek megbocsátok meg elfelejtem?

Figyelt kérdés

Anyám is minden nyomoréknak meg rohadéknak elmond, összetöri a fésülködőasztalom, mert idegbeteg állat. Aztán lenyugszik, úgy csinál, mintha mi se történt volna, szól két kedves szót és el is felejtem, pedig az ilyen szögegelésért 2 olyan nagy büdös pofont kellene kapnia, hogy leszakad az agya. Pedig az ilyen nőnek és anyának nem nevezhető véglény, aki engem okol azért, mert felelőtlen volt és felcsináltatta magát az apámmal, és engem okol, az még azt sem érdemli meg, hogy leköpjem, nemhogy megpofozzam. Szól két normális szót és el is felejtem.


Mit tegyek, hogy ne felejtsem el?


2021. febr. 7. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keresztény, mit vársz tőle? Ezeknek a fél történelme a hittérítésről szól, legtöbbször tűzzel-vassal.
2021. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!