Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől nőies egy nő? Mikor...

Mitől nőies egy nő? Mikor mondjátok egy nőre, hogy nőies? Mitől nem lehet nőies egy nő? MIkor mondjátok egy nőre, hogy nem nőies? Ki számít nőiesnek? Ki nem?

Figyelt kérdés

#nő #nőiesség #nőies nő
2021. febr. 10. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

A nő egy magát egyszerűnek mutató, de valójában bonyolult ember.

Többségük érző lény, de a két szélsőség között lavíroznak nap mint nap: próbálják palástolni a nyomorukat (mint a havi ciklus okozta kellemetlenségek vagy a férfi(ak) iránti vonzalmuk/megvetésük), viszont amikor kifakadnak, akkor jobb, ha nincs a közelükben az ember. Számomra nőies, ha van saját ötlete, fejlődésre való igénye valakinek, - nem szeretem az együgyű, fizikálisan buta, gépies sablonok mentén "működő" nőket. Számomra rendben van, ha egy nő mestere annak, hogy miként éljen a női szerepével, viszont rossz szemmel nézem, ha tudatosan visszaél a női mivoltával, - például fizikálisan bántalmaz első sorban férfiakat abban a hitben, hogy ez rendben van. Azt nehezményezni szoktam, amikor azzal érvel bármit is egy nő, hogy "csak", - ezzel nem sok mindent lehet kezdeni, esetleg sorsára hagyod szegényt, amikor így nyilvánul meg. Azt is nehezen kezelem, amikor érzelmileg instabil egy nő, - a változó időjárás gyakorlatilag jelenthet neki egy betűre azonos helyzet lereagálását követően. Sok nőre jellemző, hogy elvárják a környezetüktől a gondolataik kitalálását, - ami sok esetben lehetetlen küldetés. Küllemét tekintve bármilyen termetű nő lehet nőies - és ez a leginkább szubjektív részlet, mert ahány férfi, annyi ízlés. Nekem a teltebb, de nem gusztustalan mértékben elhízott, magukra igényes hölgyek tetszenek, - nem szeretem, ha "üres a tenyerem", amikor megengedi nekem a nő, hogy megfogjam. A termet, a mozgás, a gesztusok, a hangok, és a megjelenés harmóniája együttesen szokta számomra jellemezni a nőt.

2021. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!