Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha így beszélgetek valakivel...

Ha így beszélgetek valakivel mit jelent?

Figyelt kérdés
Igazából egy random lánnyal összesodort az élet, de nagyon jól kijöttünk, úgy éreztem mintha régóta ismernénk egymást. Ez mit jelent? Picit rég volt már, de visszaolvastam a beszélgetést és csak jobban ledöbbentem mert a fejemben úgy volt mintha sokkal többet beszélgettünk volt interneten, és régebb óta.
2021. febr. 10. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
"volt" volna akar lenni
2021. febr. 10. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpátiát jelent.
2021. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2021. febr. 10. 17:08
 4/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg tartalmas beszélgetések voltak, hamar alakult ki kötődés esetleg bizalom. Szerintem mindenkinek van/vannak olyan személy/személyek kikkel olyan érzés mintha már 1000 éve ismernék egymást.
2021. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3

Szimpátia: ösztönös vonzódás egy másik személyhez. Önkéntelen barátságosság, amelyet az ember érez egy másik személy iránt; rokonszenv.

2021. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!