Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most válik el a búza az...

Most válik el a búza az ocsútól? Elérkezett a változás kora? Vagy felébred az emberiség, vagy odavész örökre?

Figyelt kérdés

Igaz lehet,

hogy az az ember feladata a Földön, hogy TUDATossá és EGÉSZségessé váljon?

Hogy tudatosan megteremtse a saját Egészségét?

Hogy tudatosan használni tudja a Teremtő energiát?



2021. febr. 10. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez akkor elég szomorú, eléggé úgy hangzik mintha az ember egy vírus lenne, az emberiség meg egy járvány. De... Lehet, hogy igazad van.
2021. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Erről az ember és állat témáról jutott eszembe.
2021. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A búza a tudatos, kreatív, energikus, életerős, boldog,


az ocsú az öntudatlan, beteg, gyenge depresszív.

2021. febr. 10. 21:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Jön-e változás? Bizony jön, csak fogynak a lehetőségek mindenhol. Egyszerűen rossz ez úgy ahogy van. Az embereknek csökken a mozgásterük karrier témában. Egyszerűen nem működnek a dolgok, az emberek pedig nem tanultak meg semmit abból, ami történt szinte(akiket én ismerek, és ez vélemény). Mit látok? Valóságot(mert mi mást láthatnék?). A világon nincs olyan hogy egymásra utaltság, csak az, hogy ki a legkiszolgáltatottabb és hogyan lehet az a lehető legmaximálisabban kihasználni(Én ezt tapasztaltam legalább is). Emberek, akiket eddig ismertem, kiderült nagy részükről hogy mekkora egoista görények(legalább rólam is kiderültek dolgok, nem vagyok én sem egy szent tehén), most is a mocskukban kaparásznak, hátha kijutnak belőle mások kára árán. Hogy merre tovább, nem tudom. Maradni céltalan. Bár most mindenhol kibukott az emberekből, hogy ki hiéna, és ki nem.
2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező akkor nem vagy elég tudatos, mert ezek nem lineáris változók. Abszolút nem, pl van aki beteg, de emellett zseni és energikus, van aki kreatív de nincs mentora ezért depressziós, van aki energikus de buta, ilyesmi. Közösségeket kell létrehozni hogy mindenkinek az erősségeit maximalizálni lehessen.
2021. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Kanapén ülés (mozgás szégyeny kultúra), egésszségtelen kaják, túljáratott légkondi, stresszes élet, bunkóság a boltban és az utcán, félelemben tartás, tiszteletlenség, lopás... Sok minden teszi tönkre az ember egészségét.


A buszon már most úgy tüsszög néhány, hogy leveszi a maszkot.


Nem lesz itt változás. Aki eddig figyelt ez után is fog, mert intelligens ember és tudja, hogy a higiénia fontos. A többi meg köpködni fog úgy, ahogy eddig is.

2021. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező a mentalitásod alapján te még ocsú sem vagy csak tipikus elkényeztetett gyökér.
2021. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Inkább szimplán csak mondani akart valami hú de angyot de csak ocsú lett belőle ahogy mondaná :D
2021. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező vizet prédikál, de bort iszik. 😞
2021. febr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!