Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki, aki már elvégezte az...

Valaki, aki már elvégezte az orvosit vagy éppen orvosi egyetemre jár le tudná írni őszintén, hogy mivel jár? Milyenek az egyetemi évek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 23:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Ó és a 29-el abban egyet kell értenem, hogy aki eddig orvos szeretett volna lenni, az legyen az, de kösse fel a gatyát. Azt kell végiggondolni, hogy van-e másik szakma amit szívesen csinálnál, ha 10 év múlva visszanézel, akkor felmerül-e az a gondolat, hogy mi lett volna ha mégis orvosira megyek... ha felmerül akkor nagy eséllyel meg fogod bánni, hogy em az orvosit választottad, ha meg az orvosit választod, akkor meg lesznek pillanatok amikor megbánod, hogy azt választottad. Win-win szituáció nem nagyon van, kivéve ha van valami más amit imádnál csinálni.
2021. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Sssaszem ***** válasza:
22%
Kedves Kérdező! Ha tetszik az eü. akkor orvos helyett lehetsz szakápoló. Abból annyi lehetőséged van.
2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

"akkor orvos helyett lehetsz szakápoló"


A világ legnagyobb baromsága ápolónak menni egyetemre. Aminek van értelme az a dietetikus meg a gyógytornász képzés, habár mind a kettő plázacica szak, de mind a kettőben vannak lehetőségek főleg vállalkozóként. A többi ETK képzés időpocsékolás, a mentőtiszt kivétel de az meg anyagilag nem éri meg.

2021. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Sssaszem ***** válasza:
36%
Akkor mi legyen helyette, ha ennyire érdekli az eü?
2021. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljon mindenki azt amit akar, úgyis a saját bőrükön fogják megtapasztalni megérte e vagy sem.
2021. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
26%
Valai felhozta, hogy itthon nem érig meg anyagilag az egész. De éppen most vitték fel nagyon az orvosok fizetését, nem tudom tudtok-e róla. Szerintem a nettó milliót kevesen mondhatják el magukról... Én nem vagyok orvosin, de még mindig beadtam a jelentkezést. Egyébként ha eü. szerintem az optometrista szakkal is elég jól lehet boldogulni, és abban is van lehetőség, főleg függetlennek maradni. Ti nem ismeritek a szakot esetleg? Csak mert nem szoktak hallani róla:D
2021. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

A most vitték fel nagyon az erős túlzás. Fogalmazzunk úgy, hogy már nem kritikán aluli a fizetés.


Ezek bruttó számok. Rezidensként ez még mindig csak 300 nettóra jön ki. Ami elég megalázó, tekintve, hogy ennyit egy asztalos 18 évesen röhögve megkeres.


[link]

2021. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichologussal éltem túl. Már a vége fele járok, nem mondom, hogy utalom vagy utaltam de így vissza nézve már lehet, hogy nem ezt választanám. Egyszerűen tényleg annyira megviselt lelkileg és akkora nyomást gyakoroltak rám, hogy többször is azt mondtam hogy nem bírom. Most a vége viszont már egész okés, igazából idáig eljutni folt kemény. Meg persze az ami vár rám sem lesz egy leányálom gondolok itt a fizetésre is sajnos.
2021. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

36-os

Én hoztam fel a fizetést. Ne haragudj , de erős túlzás a nettó egy millió . Ki is fogja kapni és minek az árán ? A tíz éve dolgozó szakorvos, olyan feltételekkel, hogy nem lehet másodállása, magán praxisa és kirendelhető az országon belül bárhova 😂 jó vicc

Én amúgy ismerem a szakot, amit említettél, de nagyon nem érdekel .

2021. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!