Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöhetett rá, hogy kiírtam...

Hogy jöhetett rá, hogy kiírtam egy kérdést?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel irogatunk, tök normális, itt válaszolt az egyik kérdésemre, utána kezdtünk el irogatni. És ma kérdezett egy kérdésemmel kapcsolatban amit ma tettem fel, de ő nem tudhatott róla. A felhasználónevemet ismeri, az alapján rájöhetett, de hogyan amikor a kérdéseknél nem jelzi a nevemet? Milyen más lehetősége van még annak, hogy rájött? Én egy szót nem szóltam neki a kérdésről, szóval tőlem biztosan nem tudhatott róla, és mégis természetesnek vette, hogy én írtam ki. Lehet, hogy az egyik válaszoló ő volt, de a felhasználónevemet a kérdésnél továbbra sem láthatta.

2021. febr. 12. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy-egy kategóriában az írásképük alapján elég jól el tudom különíteni a válaszolókat. A politika meglehetősen zavaros, de máshol azért a gyakoribb válaszadók viszonylag jól felismerhetők.

Persze az is lehet, hogy csak ráhibátott.


Mindenesetre, ha te vagy Levike, akkor egyáltalán nem lehetett nehéz rájönnie. :)

2021. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy írtál neki privátot vagy olyan kérdést tettél fel, amiről vele is beszéltél, vagy pedig az írásodról felismert.


Amúgy kérdezd meg tőle. Most itt is felismer, hogy feltetted a kérdést. :D

2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: 👍😁
2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2, de pont ez az, hogy megkérdeztem és azt mondta, hogy mindegy, ha azt mondom nem én voltam akkor mindegy, hogy miért gondolta azt. Én letagadtam, mert kiváncsi voltam, hogy 100%-ig biztos-e benne, hogy én tettem fel. Az írásomról nem tudhatta, mert úgy írok mint bárki más.
2021. febr. 12. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már nem 2 hete beszélgetsz valakivel, hanem rendszeresen hónapok óta, akkor nagyjából tisztában leszel az írásképével, az önmagáról alkotott elképzeléseivel, a paráival, vágyaival, gyengéivel, bizonyos szokásaival. Ha olyan kifejezéseket használ, amit másoktól nem hallasz/látsz, akkor szintén felismerhető.
2021. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 napja beszélünk, szóval ezt kizártnak tartom.
2021. febr. 13. 00:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: hidd el, hogy felismerhető a stílus...
2021. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4 nap ismertség elteltével? Úgy, hogy alig ismer? Ezt akkor is 100%-ban kizártnak tartom, nekem nincs semmilyen stílusom, én minden kérdésben más szavakat használok, más stílusban írok, olyan vagyok mint bárki más, szóval emiatt biztos nem jöhetett rá. Ha évek óta ismer és tud rólam mindent akkor azt mondanám oké, de úgy, hogy pár napja beszélünk, és max 10 percet naponta, ebből kizártnak tartom, hisz még nem ismeri a gondolkodásomat és a "stílusomat", mert a kérdéseire is, 1 szavas válaszokat adok, így meg elég nehéz lenne kiigazodnia rajtam.
2021. febr. 13. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

akkor hidd azt, hogy hozzáfér olyan infókhoz, amit halandó GYK-felhasználó nem lát.

Most jobb így neked?

2021. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát azt csak jobban tudom mint te aki nem is ismersz, hogy milyen vagyok, már ne is haragudj. Magamat csak jobban ismerem. És ha én ebben 100%-ig biztos vagyok akkor nehogy már te akard nekem bemagyarázni, hogy tévedek. Amúgy meg most már megerősíteni is tudom, hogy TE tévedtél, mert elmondta, hogy privátot írt (amit én nem tudtam, hogy tőle van mert másik fiókról írta), és mivel válaszoltam neki ezért úgy látta meg a felhasználónevemet és úgy jött rá, nem a te hülyeséged miatt, hogy "ismeri az írási stílusomat", mert azt nem ismerheti, hisz rólam is alig tud valamit. De te persze jobban tudod ezt is, vagyis csak hitted, hogy jobban tudod, mert rohadt nagyot tévedtél. :D
2021. febr. 13. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!