Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban mekkora esély...

A mai világban mekkora esély van rá hogy az ember adománygyűjtéssel összeszedjen 120 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Nem akarok menni személyesen kimenni koldulni mert egyrészt bitang hideg van másrészt Covid amit ha elkapok lehet megpusztulok mivel nem vagyok épp 100%-os egészségileg, ha meg nem akkor is hazazavarnak a hatóságok, meg ember is alig van az utcán.

Viszont kéne nekem 120 ezer ft, és hát dolgozni azt nem tudok mert beteg vagyok (meg a Covid miatt még az egészségeseknek sincs munka), itthonról melózni megint csak nem lehet, szóval meg vagyok lőve.

Mennyi esély van rá hogy ennyi pénzt adakozzanak nekem? Ha van rá esély hol tudnék gyűjtést indítani?



2021. febr. 14. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De mire kellene a pénz? Mert ha jól értem, akkor nem orvosi kezelésre, netán tévedek?
2021. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Pedig valoszinu lenne,hogy ha kiulnel keregetni egy kalappal,akkor 6 ember bedob 1-1 huszezrest es osszegyulik.....😂😂


Amugy meg,add el a vesed vagy leped es milliokat kapsz.

2021. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kiírod fészbúkra, hogy mit szeretnél, esetleg a market placeen.
2021. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Céltól függ.

Valaki hónapokat alatt se szed össze ennyit, valaki pár óra megszerzi.

2021. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olyan oldal nincs ahová ki lehet írni hogy ilyen meg ilyen célra gyűjtök, megadni a PayPal számot, és aki akar az utal, annyit amennyit akar, ha 1 Ft-ot akkor 1 Ft-ot, ha 100-at akkor 100-at, ha 50 ezret akkor 50 ezret, ki mennyit gondol? Ilyesmi nem létezik?
2021. febr. 14. 00:46
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A célodtól függ. Vannak ilyen felületek, de csak azért, mert nem dolgozol, senki sem fog adakozni.
2021. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden oldal ilyen, ahová ezt ki tudod írni. Facebookon sok embert el lehet érni.
2021. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ÉS szerinted minden ismerősöm tudtára kell adnom a volt iskolatársaimtól az ország másik végén élő rokonaimon át az amerikai haveromig, hogy beteg vagyok és még pénzem sincs, igaz? Nem arról van szó hogy ne vállalnám névvel, de talán nem Facebookon fogom reklámozni a saját nyomoromat 700 ismerősnek.
2021. febr. 14. 00:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anonim módon nem lesz sikered, mivel név mindenképpen szükséges az utaláshoz.
2021. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pont erről beszélek. Nyilván vállalom a nevem, nem anonim módon, csak a hely nem jó, mert nem az ismerőseim körében akarok koldulni és tudatni velük hogy jól rámjár a rúd, hanem olyan kéne hogy a "közemberhez" jusson el a dolog.
2021. febr. 14. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!