Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban mekkora esély...

A mai világban mekkora esély van rá hogy az ember adománygyűjtéssel összeszedjen 120 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Nem akarok menni személyesen kimenni koldulni mert egyrészt bitang hideg van másrészt Covid amit ha elkapok lehet megpusztulok mivel nem vagyok épp 100%-os egészségileg, ha meg nem akkor is hazazavarnak a hatóságok, meg ember is alig van az utcán.

Viszont kéne nekem 120 ezer ft, és hát dolgozni azt nem tudok mert beteg vagyok (meg a Covid miatt még az egészségeseknek sincs munka), itthonról melózni megint csak nem lehet, szóval meg vagyok lőve.

Mennyi esély van rá hogy ennyi pénzt adakozzanak nekem? Ha van rá esély hol tudnék gyűjtést indítani?



2021. febr. 14. 00:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Ha gyógyíthatatlan betegségben szenvedsz, és cuki kisgyerek vagy, akkor pikkpakk összejön.

Hiába teljesen értelmetlen egy haldoklót szponzorálni, cuki gyerekeknek mindenki szívesen adományoz, engem kivéve.

Ha sem nem halálos a betegséged, sem nem cuki gyerek vagy, akkor senki le se fog szarni.

2021. febr. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltételekkel amiket leírtál kb esélytelen.
2021. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Közösségi oldalon kiposztolod, hogy gyógyítható súlyos betegségben szenved a nem létező gyereked és azonnal dől a lé.
2021. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szégyellhetnétek magatokat. Remélem még ti is kerültök majd ilyen helyzetbe, hogy se pénz se egészség, és akkor remélem titeket is mindenki ennyire telibe kakkant.

További szép estét. Szép új Magyarország...

2021. febr. 14. 22:33
 15/17 anonim ***** válasza:

14

Ezt kérdeztük, hogy milyen betegségről van szó? Mi az a kezelés, amit nem fizet a biztosító? Ha covid, akkor mely gyógyszerrel kezelnek? Egyáltal van olyan életmentő gyógyszer/kezelés, amely 120 ezer forint? Vagy mindez arra megy ki, hogy nem voltál képes akár aljamunkát elvállalni? Na emiatt senki sem fog pénzt adni, mert a 120 ezer rajtad nem segítene csak ideiglenesen.


Továbbra is érdekelne, hogy konkrétan MIRE kéred ezt az összeget. Ennyi infóból lehetsz egy heroinista is.

2021. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Facebookon baràtnőm több milliot kapott adománybol. Meghalt az élettàrsa es a gyereknevelésre kért. Ketto szintes csaladi hàz hàrom auto az udvarban a sok idiota meg utalt neki
2021. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16

Neha en is almodozok egy genhibas gyerekrol, aki 600 milliot hozna apuci zsebebe.

2021. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!