Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi gondoltok, a Kata jó név?

Mi gondoltok, a Kata jó név?

Figyelt kérdés

Adnád? - Miért?

Inkább nem? - Miért?



2021. febr. 14. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nem adnám, mindig az adózási forma jut róla eszembe. Nem csúnya név, csak egyszerűen túl sokat hallottam ilyen kontextusban adminisztrátorként.
2021. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Eygszerű, klasszikus, de mégse régies. Adnám. Amiért nem, az az mert a viszonylag közeli rokonságban van Kata.
2021. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem annyira nem tetszik.
2021. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
AlKata válogassa...
2021. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Kata vagyok 28 éves és imádom. Egyszerű és nagyszerű, nem öreges. Persze a gyerekemnek már kilőve ez a név.
2021. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Régen sem, most sem tetszik.
2021. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenki!
2021. febr. 15. 11:09
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gyönyörű. De én például saját gyerekemnek lehetőleg Katalin, vagy Katalina formájában adnám. Nekem az úgy tehát hivatalosabb; de sima Kataként is jó, ismerek is ilyet, de ledöbbentem, mikor megtudtam, hogy ő csak simán Kata; mert nekem a simán Kata az sokkalinkább becenév; de tehát már nem ütközök meg, és nem lepődök meg rajta, ha valakit így hívnak. Sima Kataként is jó; de tehát nekem az inkább a becenév. De szóval jó úgyis, csak én inkább hivatalosabb, komolyabb formát adnék anyakönyvi iratokra szánva. De már nem zavarna, ha valaki csak Kata, de Katalin(a)ként jobb.
2021. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem karót nyelt, okoskodó Katák jutnak csak eszembe xD

A Kati, Katika nem annyira vészes, kiskoromban pedig volt egy Katicának becézett ismerősöm, az még cuki is volt akkoriban.

De vannak ezerszer szebb nevek :) Talán második névnek nem rossz.

2021. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyszerű, szép név. Van egy Kata nevű ismerősöm, ő sosem mondta, hogy ne szeretné a nevét, vagy hívjuk valahogy máshogy. De a gyerekemnek nem adnám, akkor már találnék valami kreatívabbat.

A Katica viszont nekem nagyon tetszik, azt már inkább adnám.

2021. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!