Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hallgattatok a család...

Ti hallgattatok a család véleményére név választásnál? Ketten döntöttetek vagy figyelembe vettétek ha valami nem tetszett?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem hallgattam/ hallgattunk. A kettőnk gyereke, a mi döntésünk.
2014. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ketten döntöttünk a férjemmel.
2014. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi eldöntöttük, hogy mi lesz a neve és a család akkor tudta meg, amikor meglett a baba.
2014. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztottam pár nevet és abból a férjem választotta ki, hogy melyik legyen. Mások nem szóltak bele, bár nem is voltak olyan elvetemült ötleteink :)
2014. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Írtam egy listát azokról a nevekről, ami tetszik, és a párom választott. Illetve a fiúnál szép lassan kihúzgáltuk egy kivételével az összes nevet, a lánynál meg rábökött egyre és mondta, hogy az legyen.
2014. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Ketten döntöttük el,és csak akkor tudta meg a család,amikor megszületett.


(oka volt,mindkettőnk családja elég beleszólós,így nálunk muszáj mindent utólag elmondani,mert nem értenek a szép szóból)

2014. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Bővebb családnak tuti nem mondjuk el csak ha megszületik..

Nálunk még csak tervben(1-2 év) van a gyerek, de múltkor felvetődött hogy milyen típusú nevek tetszenek (anyós párjának unokája született)@a sógorom és sógornőm minden nevet kikezdtek, már most, pedig semmi konkrétumot nem mondtam, iszen csak egyszer egyszer amibe belefutottam nevek, és kicsit jobban megtetszettek..


Rebeka (hozzáteszem kilőve, mert unokatesőm, és az anyós párjának unokája is Rebeka lett)de már így is kikezdtek (Uhrin Benedek miatt, hogy tuti csúfolnák..persze a valaszom az volt, hogy akit akarnak úgy is fognak, br kivancsiságból rákérdetpztem a 15 éves nokatesőra, ogy hogy áll ezzel a csufolással...hát még a zenét sem hallotta sosem, sőt Uhrin Benedekrőo sem)


Nh mindegy csak a példát írtam le, hogy még semmi sincs és már belekötnek, ekkor eldöntöttem, hogy csak és csakis a kettőnk döntése alapján, és max a végleges nevet mondjuk el, de talán azt sem, csak ha megszületett...


Ráadásul a mi gyerekünk, majd a sajátjuknál adnak nekik tetszőt, vagy már megolt erre a lehetőségük:) mindenkinek úgysem fog tetszeni;)

2014. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi az első opciókat megosztottuk a családdal - hiba volt, u.h. csak mikor megszületett tudták meg a nevét.
2014. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer csak mi ketten a férjemmel választottuk ki a gyerekek nevét, és mikor döntöttünk, azután mondtuk el a családnak meg akit érdekelt, hogy mi lesz a neve.
2014. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk közölték a nevet,együtt volt a nagy család.Nekem nem tetszett,el is mondtam.Aztán a többiek is elmondták szerintük sem egy díjnyertes név. Nem volt ebből se harag se vita derülve beszélgettünk.Aztán jött még vagy 5 név.Szülés elött nem sokkal mondta lányom,na meg van a név innentől az lesz a neve és punktum:)Persze nevetett ő is.És lőn olyan nevet mondott amitől mindenki felkapta a fejét.Remek ez nagyon szép:)))Nincs ebben semmi ha a család elmondja a véleményét.A baba neve úgy is az lesz amit a szülők adnak.De nem szebb ha mindenkinek tetszik is?
2014. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!