Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem járnak a veszélyezte...

Miért nem járnak a veszélyeztetettek szkafanderben?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha olyan fontos az emberi élet akkor csak sima maszkot kell viselni, miért nem húzunk egy búvárruha szerű teljes védő felszerelést magunkra? Komolyan kérdem, hogy ha már védekezünk miért nem csináljuk rendesen?


Nem kéne kijárási korlátozás se, elég lenne ha mindenki hermetikusan záródó ruhában járna, amennyi fedezet nélküli pénzt nyomtattak simán futna rá az államoknak.



#védekezz
2021. febr. 15. 10:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly megfontolt indoklas, igazad lehet, koszonom hogy felnyitottad a szemem.
2021. febr. 15. 10:25
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Tisztában vagy te azzal, mekkora pénzek kellenének ahhoz, hogy a veszélyeztetettek szkafanderben járjanak? Azért az nem olyan, mint a kínai gagyidas, amit megkapsz kici occón 1500-ért a piacon.
2021. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem finanaszirozhato lenne, foleg ugy h max 20 szazalek veszelyeztetett van, illetve eleg lenne vmi rendes maszk gyaratasa. 5000milliard volt a tavalyi allamhaztartasi hiany abbol futotta volna plusz egyeb szervezetek is finanszirozhatnak kozossegi gyujtesek stb.
2021. febr. 15. 10:51
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Hogy ez működjön: -minden levétel után ki kéne dobni egyet

-vagy ha olyan, fertőtlenítő zuhanyt venni minden levétel előtt.

Ezt hogy oldanád meg?:D

2021. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha elvárnál ilyet másoktól, akkor te sem mentheted fel magad a "bölcs" ötleted alól, mert erkölcsi kötelességed mindent megtenni annak érdekében, hogy te se fertőzhess meg másokat. Lángelme vagy!
2021. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

En nem vagyok veszelyeztetett es koronas is voltam, nekem nem kene ilyet viselni, viszont aki fel a halaltol az vegyen csak fel egy ilyen szerelest es ne a mi eletunket korlatozza (foleg ugy h a veszelyeztetett korosztaly tobsege baszik a szabalyokra). Meg ha egy ev alatt vege lett volna a jarvanynak vagy az oltas megakadalyozna a terjedest megertenem a korlatozasokat de amig nem kotelezo az oltas nem lesz vege ennek ezt kene felfogni.


A kerdes reszben ironikus, de azt komolyan gondolom h csak a veszelyeztetetteket kene megvedeni es nem az egesz lakossag elet minoseget rontani.

2021. febr. 15. 11:31
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, eljut-e a tudatodig, hogy attól függetlenül fertőzőképes maradsz, hogy voltál-e fertőzött vagy kaptál-e oltást. Ha ez meg van, akkor itt folytatjuk! Bár még sem, mert úgy sem fogod fel!
2021. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

@8 Nem tudom, hogy anno középiskolában, biológiaórán eljutott-e a tudatodig, amit az immunitásról tanultatok. Az immunis személyek fertőzőképessége ugyan megmaradhat, de nagyon-nagyon lecsökken.

Kérdező, mit nem értettel az ötösön? Mindent nem lehet ebben csinálni, enni, inni, wc-re menni, stb. kell. És akkor minden ilyen előtt le kell venni, megfelelő hulladéktárolóba kidobni, vagy teljesen lefertőtleníteni.

2021. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Felfogom, csak akkor legyen kotelezo az oltas, tartassak be azokkal is a szabalyokat akik veszelyeztetettek, mert maszkot nyugeren keveset latok rendesen, cigizni azt barmikor lehet, kaszino ikea nyitva, de este szorakozni nem lehet, tomegsport az nincs... Szoval innentol nem erdekelnek azok akik megdoglenek, magukra vessenek, lehetoseg van teljesen kivedenia megfertozodest a fent emlitett rendes buvarmaszk szeruseggel.
2021. febr. 15. 11:44
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
"Lehetőség van teljesen kivédeni" Én értem, hogy te ezt hiszed, de attól még ez nem lesz igaz:)
2021. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!