Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak a kéregetőknek?...

Mit mondjak a kéregetőknek? Hogyan lehet lerázni őket?

Figyelt kérdés
Biztos vonzom őket, de minden nap beleszaladok több ilyenbe. Mondom, hogy nincs, de tolja tovább: -Nem igaz, hogy nincs egy százasod vagy legalább egy 50-es... Na egyszer ennek már bedőltem és előhalásztam egy 50-est és utána jött: -Hiszen van még apród! Aztán megy a lehúzás. Én sokszor a 20-30 forinttal olcsóbbat veszem, hogy spóroljak magamon, nekik meg adjam az ötveneseket?
2021. febr. 15. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Drasztikus megoldás, de ha nagyon nem akar lekopni akkor leordítod a fejét nagyon durván, attól megileltődik és elkotródik.
2021. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz meg, nem magyarázkodsz, meg sem szólalsz, csak megrázod a fejed és rá se nézve mész tovább, akárhogy szólongat.
2021. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd, hogy nincs, hanem vagy ne mondj semmit, vagy mondd azt, hogy nem adsz.
2021. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Gázspray,ha nagyon kell. De a bandával az a baj,hogyha meglátnak a városba,akkor hamarabb ürül ki a kis flakon.
2021. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 gucsti123 ***** válasza:
10%
Most 50 forintba nem fogsz bele halni de lehet ő pont 50 forint miatt nem halt éhen, gondolj arra hogy jót cseleketél valakivel, de ha egyáltalán nem akarsz adni se mennyit akkor csak ne figyelj rá és kerüld ki.
2021. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

"de lehet ő pont 50 forint miatt nem halt éhen"


El ne hidd már, nekünk egyszer egy csöves kerek perec megmondta hogy egy kannásbort szeretnének venni a haverjaivel arra gyűjtenek, mert kajájuk van elég, kapnak a máltaiaktól.

2021. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
5 ez csak saját magad vígasztalása,mert naponta elvesztesz 50 forintot
2021. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor látom, hogy közeledik én egyből vagy a "nem veszek semmit" a vagy a "nem tudok munkát adni" mondattal reagálok, amitől annyira meglepődnek, hogy hozzám se szólnak.
2021. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem te tehetsz róla,hogy ott van ahol,és nem tudod más gondolkodásmódra terelni, valljuk be,ezeknek a 99%-a alkoholista,börtönviselt is akár...most mit védi mindenki őket?1%-al sose fogsz találkozni,az összesen látszik,érződik,hogy min ment át...nem fog dolgozni,mert sehová se vesznek fel alkoholistát...mi nem tartozunk nekik semmivel,azért etessem,hogy tudja magát mérgezni?már a legelején el kellett volna menni elvonóra,akármilyen rossz és kellemetlen is...volt egy családja biztos...ha nem volt,akkor miért nem dolgozott?Ha beteg volt,akkor is lett volna lehetősége bőven,mindegyiknek megvan a maga sztori time-ja...

Jajj meghalt a feleségem bla bla bla. Undorító,hogy nem szégyellik magukat.

2021. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gucsti123 ***** válasza:
100%

6#


Azért írtam oda hogy lehet!


lehet tényleg egy éhes hajléktalan, vagy lehet egy alkoholista.

2021. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!