Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak a kéregetőknek?...

Mit mondjak a kéregetőknek? Hogyan lehet lerázni őket?

Figyelt kérdés
Biztos vonzom őket, de minden nap beleszaladok több ilyenbe. Mondom, hogy nincs, de tolja tovább: -Nem igaz, hogy nincs egy százasod vagy legalább egy 50-es... Na egyszer ennek már bedőltem és előhalásztam egy 50-est és utána jött: -Hiszen van még apród! Aztán megy a lehúzás. Én sokszor a 20-30 forinttal olcsóbbat veszem, hogy spóroljak magamon, nekik meg adjam az ötveneseket?
2021. febr. 15. 18:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam kaját\asvanyvizet, sebtapaszt stb vásárolni a bolt előtt kéregetőknek, tehát azzal nincs is gondom, szívesen veszek nekik ami kell.


De ha pénzért ácsingóznak, ott már nálam is pattan a cérna.

Nekem két dolog válik be az ilyen akaratos embereknél:


1. Elkezdek random jelbeszéddel kommunikálni, ami éppen eszembe jut. Sokszor még meg is lepődnek, nem tudják hova tenni, hiszen beszélni már nem fognak hozzám.


2. A kovetkezo Párbeszéd zajlik le:

- Neharagudjon hölgyemuram, aggyonmán pár száz forin...

-Jó napot kívánok, szeretném közölni Önnel, hogy a 2012. évi II. törvény 139. pontjának 185.§-ának (2) bekezdése alapján Ön a koldulás jogsértés minősített esetét végzi, ezért a törvény nevében felszólítom Önt cselekménye abbahagyására!

- *a kolduló általában már a "2012. évi.." szavak elhangzása után sietve el szokott távozni*


:)

2021. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Én étteremvezető vagyok, mostanában a kezükbe nyomok egy szórólapot (mindig van nálam), hogy ha munka kell, akkor hívjon fel, de akár bejelentés nélkül is megjelenhetnek dolgozni, viszont az ápolt külső elvárás.

Még egyik sem hívott föl, pedig legalább 30 szórólapot elosztogattam már a kéregetőknek.

2021. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!