Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fotós azt mondja...

Ha egy fotós azt mondja fotózás közben hogy "szebb vagy amikor (foggal) mosolyogsz, teljesen megváltozik az arcod" vagy valami ilyesmi, akkor azt komolyan gondolja, vagy csak ezt kell mondania hogy mosolyogjon mindenki?

Figyelt kérdés
Vagy mit jelent ha ezt mondja?
2021. febr. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem. Ő objektíven lát téged, hallgass rá.
2021. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan, nem értem az embereket. Egy egyszerű kijelentést, miért kell túlkombinálni és belemagyarázni a saját fantáziánkat?


Nyilván azért mondta, mert szebb úgy az arcod. Próbáld ki otthon is. Hát ha megvilágosodsz!

2021. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolja. Amúgy őszintébb, természetesebb a kissé nyitott szájjal való nevetés /mosolygás
2021. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja, mert így gondolja. A legtöbb embernek pedig valóban jól áll, amikor mosolyog vagy nevet.
2021. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is modta már, mindenki másnak is ezt mondja. Szépek a fogaim, de a vigyorom nagyon, nagyon nem. Van akinek nem áll jól. Nálam a sima mosoly ezerszer előnyösebb és aranyosabb. Persze lehet, hogy a te fotósod komolyan gondolta, csak te nem hiszed el.
2021. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!