Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik az orvosi egyetemeken a koronavírus elleni oltást? Elsőéves vagyok és nagyon nem szeretnék oltást kapni... (Kérlek ne menjen egymás savazása, köszönöm!)

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%

Én idén felvételizek orvosira, de örülnék a helyedben, ha hamarabb kaphatnék oltást, mivel így a családomat (is) jobban védhetném. Egyébként semmi gondom nincs azokkal, akik nem oltják be magukat, mindenkinek a saját döntése, csupán felelőtlenség a betegekre nézve (szerintem), viszont ha a te lelkiismereted nyugodt marad, ennek ellenére is, akkor az a te dolgod.

A kérdést pedig alapvetően nem értem, ha azt írod, nem szeretnél oltást kapni, aztán pedig, hogy jelentkeztél rá..akkor miért írtad ki a kérdést? 18/L

2021. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
73%
Csak remélni tudom hogy ilyen idiótákat nem tud senki bevásárolni az orvosira mint a kérdező.
2021. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
83%
A fizetősre szükséges ponthatár gyakran magasabb az államinál, úgyhogy nem nagyon lehet senkit bevásárolni orvosira.
2021. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
26%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan :) Mindig van az a pénz, vagy befolyás...
2021. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
77%
De, komolyan gondolom. Nem lehet senkit bevásárolni egy orvosira. Ha mégis, akkor az illető kibukik.
2021. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
86%
#24 Borzalmasan rosszul értelmezted, amit írtam. Épp ezt mondtam, hogy te nem magadat tartod el, így nehezebb számodra megérteni, hogy miért nem engedheti meg magának az ember, hogy napokat, heteket kihagy egy vírusfertőzés miatt a munkájából (ami neked most éppenséggel a tanulás lenne). Írtam példát arra is, hogy miért lenne felelősséged beoltatni magad (idős professzorok), ha már gyakorlatra mész, arra nem reagáltál semmit.
2021. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
89%
Ha nem vagy nyuszi írd ki az evfolyamcsoportodba a kerdesed 🙂
2021. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező! Ne foglalkozz az elkábított agyú emberekkel, akiket a showműsor vezetői néznek. Nekem sem kell, nem baj, ha nem adatod be, őst sok embernek kellen így gondolkodnia, mert, ha engedik az a diktatúrához vezet.
2021. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
51%

És mi van, ha valaki valamilyen betegség, allergia miatt nem kaphat oltást?


Az ne legyen orvos, mérnök, jogász, közgazdász? Ne tanulhasson?



Ugyan kérdező, nem fognak ilyesmit bevezetni. Páran beoltottak itt téged (haha), de ezt még az Orbán kormány se fogja most megtenni. Max. akkor, amikor már a vakcina esetleges mellékhatásai ismertek, ismertek azok az alapbetegségek, allergiák stb, amikkel élve ellenjavallott a vakcinát beadni, és van ennek az egésznek jogi háttere. Jelenleg egyik feltétel sem teljesül. Nyugi.

2021. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
44%

Én pécsre járok és itt nem szóltak meg minket azért mert nem kértünk oltást.

Egyébként az oltoanyag csak a súlyos tünetektől véd, az olyan tünetektől amiknél amúgy is otthon maradna a beteg.Cseppfertőzéssel ugyanugy tovább adhato mint bármely más vírus. Ezért mindenki maga dönti el hogy szerinte mekkora kockázat a vakcina vagy maga a betegség.

Ebből a szempontból örülök hogy Pécsre vettek fel,nem parancsolgatnak nekünk mint a katonáknak.

2021. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!