Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik az orvosi egyetemeken a koronavírus elleni oltást? Elsőéves vagyok és nagyon nem szeretnék oltást kapni... (Kérlek ne menjen egymás savazása, köszönöm!)

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
54%
Nem is értem hogy miért kell beleszólni egymás dolgába, szerintem van olyan szinten a demokrácia hazankban hogy eldönthesd mit engedsz be a testedbe 20 éves egészséges fiatalként. Ha kényszeríteni akarnának a jövőbeny erősen elgondolkodnék azon hogy az egyetem vagy az életem,szabadakaratom a fontosabb számomra.Jöhetnek a szidalmazó,lealacsonyító hozzászólások a magas lóról, tudom hogy mindenki professzor doktor itt a fórumon :)
2021. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
89%

@41 Ha orvosis vagy, akkor ismerned kéne a vakcinák hatásmechanizmusát, tudnod kéne, hogy mit is jelent az immunitás.

A kórokozóval szemben szerzett immunitás miatt az immunrendszer segítségével a kórokozók szaporodása minimális lehet, a fertőzőképesség is minimálisra csökken.

2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
73%
Azért az durva, hogy ilyen alap dolgokkal nincsenek tisztában és orvosok lesznek :(
2021. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
61%
Én mentőtisztin vagyok harmadéves hallgató de egyelőre én sem kértem az oltást. Nem vagyok oltás ellenes, már gimiben tanultam a védőoltásokról emelt szinten, ettől függetlenül én - amennyiben nem lesz feltétele a diploma megszerzésének - megvárom a diploma osztót az oltással.
2021. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
59%

#45


Vigyázz, mert ezért a kommentért még nagyon le fognak pontozni, és a szakmai tudásodat fogják becsmérelni.


Aki gondolkodik, az hülye - legalábbis a gyakoris válaszolók szerint.

2021. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
53%
41#-es vagyok. Engem is lepontoztak bár indoklás helyett csak hazugságot kaptam.
2021. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletesen meg lett indokolva. Azért lettél lepontozva, mert hülyeséget mondtál. 45 nem mondott hülyeséget, fel is pontoztuk.

Lehet, hogy még csak első- vagy másodéves vagy, és nem tanultál immunológiát, de ez középsulis tananyag.

2021. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
42%
Nem tehetsz semmit az ellen hogy nem kérek oltást.
2021. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
54%
#47 Te azért (is) lettél lepontozva, mert az egész oldalon szét trollkodod a kérdéseket. Egymás után több választ is írsz, mintha teljesen más írta volna, majd várod, hogy valamelyik válaszod fel lesz pontozva. Hát nem! Így jártál. Gondolod, hogy senkinek nem tűnt ez fel?
2021. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 whiteno ***** válasza:
76%
Látszik a nép programja rendesen fut itt gyakorin 😅😅😅
2021. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!