Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik az orvosi egyetemeken a koronavírus elleni oltást? Elsőéves vagyok és nagyon nem szeretnék oltást kapni... (Kérlek ne menjen egymás savazása, köszönöm!)

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
79%

"Vicc amit csináltok, gondolkozni kéne, ezért a szarert mindent bedontottek és még közel sincs vége"


Köszi, mi értünk hozzá, kutató biológus vagyok, nem holmi 19 éves még semmit nem tudó orvostanhallgató. Reméljük azért a többi évben ragad rád vmi, mert jelenleg nagyon kis butuskának tűnsz

2021. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan még nagyon első éves sem vagyok, mert egészségügyi okok miatt nem tudtam elkezdeni, de a facebook csoportban már több "évfolyamtársam" posztolta, hogy be van oltva. Tehát nem eleve be kéne, hogy legyél oltva?
2021. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Én jelentkeztem oltásra:)
2021. febr. 18. 20:44
 14/52 anonim ***** válasza:
85%

"0,1 % hunyt el"

Első hazugság. Jelenleg itthon 3,56% hunyt el a fertőzöttek közül.

"az elhunytak 3%-a hunyt el a koronavírus következtében. Az kevesebb mint 0,003%"

A 2020-ban elhunyt Magyarországiak kevesebb, mint 10%-a halt meg a koronavírusban. A pontos adat is kiszámítható, megvan a 2020 december 31-i össz. covid-halálozás is valahol a neten. Ez rengeteg ember. De detektáltuk a második hazugságodat is, amire épült a következő, így azt ne számítsuk külön.

2 számot (halálozások és igazolt fertőzöttek) nem tudtál elosztani egymással, és megszorozni százzal. Százalékszámítás, mikor is vettük? 5., 6. osztály? Végzett orvosként mondom, hogy nem csak

zsenik jártak velem együtt, én se voltam az (és most sem vagyok),

de azért százalékot számítani tudtunk...

És igen, ez hasonló kategóriába esik az aszepszis szándékos be nem tartásával.

2021. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
83%
Jesszus, most nézem ezt a 3,56%-ot... Hát nem állunk jól, pláne ha megnézzük, hogy a világon összességében mennyivel jobb ez az arány.
2021. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

15-ös

14035 ember hunyt el. Ezt osztom a lakossággal és *100 az nagyjából 0,14% és igen, kitűnő voltam 12 évig

2021. febr. 18. 20:54
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Aha.. jelentkeztél, mert nem akarod beoltatni magadat...


Trollocska-e vagy? 🤣

2021. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy a halálozási statisztika, a tünetek és szövődmények önmagukban eléggé hektikusak ahhoz, hogy az ember ne akarja elkapni. Pláne egy orvosi egyetemen, ahol nyugdíjas professzorok is oktatnak. Az éves influenza elleni oltást sem azért választhatják a kórházi dolgozók, mert annyira halálos vírus lenne, hanem mert az ember tiszta fejjel akar dolgozni, nem pedig hetekig taknyosan görnyedni a páciensek felett. De tudom, amikor állambácsi vagy szülők fizetik a tandíjat, albérletet, akkor onnan nézve nehéz megérteni, hogy miért nem engedhet meg magának ilyet az ember.
2021. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
78%
Tehát te nem tudod, mi az a halálozási ráta (megsúgom: egy, a halottak és a fertőzöttek viszonylatában vizsgált érték) jelentkeztél, de nem akarod beoltatni magad. Mesélj még.
2021. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

20-as

Úgy hibás adat jönne ki, hiszen csomoan nem mentek tesztre vagy tünetmentesen kihordtak...mindjárt kevesebb az adat.

Továbbá a halottak kis %-a hunyt el ebben, többinek más egyéb súlyosabb betegsége is volt.

2021. febr. 18. 21:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!