Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegánok/vegetáriánusok!...

Vegánok/vegetáriánusok! Járnátok olyannal, aki a legnagyobb húsevő?

Figyelt kérdés

Hogy pl külön főznétek mindketten magatoknak.


Csak beszélgettünk itten, és felmerült.


Előre is köszönöm a válaszokat.

Olyan is írhat, aki akár ismer vegánt, és tudja róla, hogy ő nem randizna húst is fogyasztó emberrel.



2021. febr. 18. 22:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezekre is mentek a zöldek.
2021. febr. 20. 16:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

A legnagyobb húsevővel biztos hogy nem. Nyilván itt azokra gondolok akik szerint a vegánság ördögtől való és már csak azért is húst hússal. Kb 8 éve nem eszek húst, 5 éve meg semmilyen állati eredetű terméket, egy ilyen emberrel nem lenne összeegyeztethető az értékrendünk, ennyire egyszerű.

Viszont önmagában a húsevés nem kizáró ok, szerintem a lényeg a kompromisszum készség és az elfogadás. Párom mindenevő, egy éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Én nem várom el tőle hogy vegán legyen, ő meg nem várja el tőlem hogy csirkét koncoljak a kedvéért. De pl egy szalámis szendvicset simán megcsinálok neki, vagy ha tejtermékkel, tojással kell ügyködni valamit, azt meg megérti hogy nyers húshoz nem nyúlok. Általában úgyis felváltva főzünk, nyitott a növényi ételek felé, simán megeszi amit én csinálok sőt sokszor kedveskedik nekem valami általa kitalált újdonsággal, szeret kísérletezni. Nagyrészt felesleges két külön kaját csinálni, semeddig nem tart kiszedni magamnak egy adagot a paprikáskrumpliból, mielőtt beledobjuk a kolbászt. Vagy mondjuk csinálunk egy adag pizzatésztát, szószt, aztán az enyémre kamusajt megy meg tofu, az övére meg sonka vagy amihez éppen kedve van. Ha meg szeretne valami kifejezetten húsos kaját, meg tudja csinálni magának, a főzés nem valami titkos tudomány amihez csak a nők érthetnek.

Igazából az egész működőképessége csak azon múlik szerintem, hogy mennyire elfogadóak egymással a felek és mennyire törekednek egy közös megoldásra.

2021. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
#9 Ez olyan mint a nem ítélem el a b.zikat de magát a b.zi szexet igen. Nagyon haladó a gondolkodásmódod....
2022. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az összes husevot ki kell végezni szerintem. A világ összes bajanak forrása. Ha megszabadulnánk tőlük akkor lenne igazan haladó a világ kedves 14
2022. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!