Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 39 éves koromig húsevő voltam....

39 éves koromig húsevő voltam. Ha most hirtelen vegetariánus leszek, lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Lassan két hete nem ettem húst, legföljebb halat. Néha szédülök, gyenge vagyok, a bőröm száraz, és apró szívtájéki nyilallásokat érzek azóta.

2020. jún. 29. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Elvileg nem. Egyszer azért egy dietetikushoz nem árt elmenni némi fejtágításra, de vegetáriánusként is lehet rendesen étkezni.


Ami a többi tünetet illeti az kicsit ilyen pánikbetegség jellegű, de egy labor nem ártana ha mostanában nem voltál. Ezen kívül fogyassz sok folyadékot.

2020. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2020. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől önmagában nem lesz bajod, de tudni kell így étkezni, bizonyos vitaminokat külön pluszban be kell vinni, de dietetikus tudna neked segíteni.
2020. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél zöldséget megy gyümölcsöt sokat, plusz állati fehérjét be tudsz vinni tejből, tojásból. Nincs olyan tápanyag, amit a vegetáriánusok ne tudnának természetes forrásokból fedezni, sőt még olyan nagyon oda se kell figyelni, csak annyira hogy egyenek változatosan.
2020. jún. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha jol megtevezed az etrended akkor nem. Ebben a videoban valaszt kaphatsz a kerdesedre:


https://www.youtube.com/watch?v=KZfF-QxTCSc

2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!