Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a nőiességemet?

Figyelt kérdés

Bonyolult kérdés, talán nem is tudom megfogni a lényeget...

Nem a tipik instamodell kinézetet akarom elérni. Nem akarom hogy az értékeimet a külsőségek határozzák meg.

Ugyanakkor a mostani állapotomban nem érzem magam önazonosnak. Hogy mondjam... vannak nők, akik belépnek és sugároznak. Van aki közülük igen jó adottságokkal rendelkezik, de ez sem feltétel. Van ismerősöm, aki nem szép, nem vékony, egy alma alkatú lány nagy mellekkel, az egész lány nagydarab, amolyan "tenyeres-talpas parasztasszony" alkatú, mégis valamiért egy gyönyörű Nő.

Nem tudom mitől tudnék olyan igazi csajos csaj lenni. Nem a ruha teszi. Edzésen ugyanolyan cuccban vagyunk, mégis van egy lány aki gyönyörű a melegítőben.

Nem tudom érthető-e a kérdésem lényege. Én akármit veszek fel, akármit teszek magammal, olyan mintha egy ovis gyerek próbálgatná anyu ruháit/sminkjeit... Hogyan tudnék nőiesen kinézni, olyan kisugárzást felvenni? Félreértés ne essék, nem ez a tipikus "egy nő legyen színes-szagos tündérmese nyávogó hanggal" dolgot akarom elérni. Mitől tudnék Nő lenni? Műszempilla pl sokat dobna az arcomon? Tanuljak sminkelni? Öltözködésben mit kövessek, hogy ne úgy álljon rajtam minden mint mikor egy szegény háziállatra ráhúznak valami göncöt és majd megőrül hogy kiszabaduljon belőle?

És hogy miért akarom ezt? Önmagam miatt, és a barátom miatt is. Szokta mondani hogy higgyem el, úgy vagyok tökéletes és úgy szeret ahogy vagyok. De mikor melegítő helyett egyszer pl harisnyában látott, látszott hogy megőrül értem, hogy le akarja tépni rólam. Mikor szemöldökömet kiszedettem, akkor is ez a "wow de gyönyörű vagy" üzenetű, megmagyarázhatatlan csillogás volt a szemében. Szeretném magamnak, és neki is megadni azt amit érdemel.

20 vagyok egyébként, anyai/bármilyen női mintám sajnos nem volt.

Ez a kérdés is az enyém:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..



2021. febr. 28. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Egy férfi férfiasságát a nők döntik el, ez fordítva is igaz: a nő nőiességét a férfiak döntik el. Attól, hogy egy nagydarab nőt nőiesnek látsz, még valójában a legtöbbünk számára nem lesz az. A másik, hogy egyénenként különbözik. Valaki a sportos külsőt szereti, valaki az elegánsat. A saját nőiességedet kell megtalálnod, nemcsak a férfiak, hanem önmagad számára is.
2021. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Nem sikerült jól megfogalmaznom. Az hogy mi jön be és mi nőies nem ugyanaz. Nekem például bejönnek a babaarcú pasik, ettől függeltenül tudom hogy az nem férfias. A pasik jó részének nem biztos hogy bejön a példámban említett lány, de attól még nőies.

Az a baj hogy ez annyira elvont fogalom, és élő példákban kéne látni hogy mire gondolok:(

2021. febr. 28. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Akkor mutasd be, hogy mire gondolsz. Létezik fényképezőgép, mobiltelefon.
2021. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen jó és igaz amit az egyes írt. Te nem nőies, hanem sztereotípia akarsz lenni.


"De mikor melegítő helyett egyszer pl harisnyában látott, látszott hogy megőrül értem, hogy le akarja tépni rólam."


Ezt ő mondta, vagy csak te "láttad" (avagy beképzelted)? Amúgy lehet hogy csak bejön neki a harisnya, mint egy csomó férfinak... tudod, enged látszani bőrt, de mégis ruha, az ilyen "ellentmondás" megmozgatja a fantáziát...



"Műszempilla pl sokat dobna az arcomon? Tanuljak sminkelni?"


És lám ahogy a média hat az emberekre...


"Mikor szemöldökömet kiszedettem, akkor is ez a "wow de gyönyörű vagy" üzenetű, megmagyarázhatatlan csillogás volt a szemében."


A pasik néha a 15 cm hajvágást nem veszik észre, szerinted egy szemöldök szedés feltűnik?!


Amúgy a másik kérdésnél a képen egész csinosan nézel ki, csak ne úgy állj be, mint akiről ordít az, hogy nem érzi jól magát a bőrében.



H*lyén hangzik, de ha elhiszed, hogy szép vagy, akkor nem az üvölt a testbeszédedről hogy "utálom ami rajtam van", akkor máris megoldódna a problémád.


Van barátod, ez önmagában kéne hogy elismervény legyen arról hogy tudsz nőies lenni.


18/L

2021. márc. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

'A pasik néha a 15 cm hajvágást nem veszik észre, szerinted egy szemöldök szedés feltűnik?!'


Kikérem magamnak, az első ősz hajszálat is észreveszem. :)

2021. márc. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Kuldj kepeket privatban. En szivesen atalakitalak.

N

2021. márc. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fú, a másik kérdésnél én érzem magam rosszul a képtől... szinte érzem a lábaimmal a hideg csempét...

Amúgy, a képen nekem tetszel, olyan kis puhának nézel ki, de jó értelemben.

Nem értelek amúgy, azt mi honnan tudjuk hogy mitől érznéd magad "jobban"? Ezt csak te tudhatod... Talán ha nem másoknak akarnál görcsösen megfelelni, akkor nőiesebbnek éreznéd magad... Magadnak felelj meg, meg max a csávódnak. 17/f

2021. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!