Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a pék reggel azért küldött el, mert nagy pénzzel fizettem és "nincs aprója"?

Figyelt kérdés

Nem kellene hogy megoldja valahogy, hogy vissza tudjon adni?


Én is dolgoztam, de a kutyát se érdekelte, hogy "reggel van", "nincs apró". Mentem és megoldottam, soha nem küldtem el egy vásárlót sem. Erre ő ül a babérjain és még neki áll feljebb (munkásról van szó, tulajdonos szerintem biztosan megoldotta volna).



2021. márc. 2. 08:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

a 7-es és 12-esnek van igaza szvsz.


az azért elég mókás, h a többség még meg is védi őket :DD


pont ezért járok már csak Aldiba és a kedvenc kis ABCmbe. elegem lett a flegmázó buta 20 éves libákból, a visszaadni nem tudó bunkó vénasszonyokból.


a kedves tulajnak haladnia kéne a korral: gondoskodni kéne a megfelelő mennyiségű váltópénzről meg normális alkalmazottakról.

persze, majd én fogok készülni kártyával meg apróval, mert 2021-ben még mindig gondot okoz neki visszadni, édes istenem.

2021. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!