Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kifogásokat mondtok,...

Milyen kifogásokat mondtok, ha el kell lógnotok a munkahelyről 1-2 órát?

Figyelt kérdés
Egy állásinterjúm lesz délelőtt. 😅

2021. márc. 2. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Egy vérvétel miatt nem vennél ki szabit, de muszáj lenne letudnod.
2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Orvoshoz kell mennem, halaszthatatlan családi elfoglaltság, minden azon múlik, milyen viszonyban vagy a feletteseddel.


Arra azért vigyázz, hogy ne tartson sokkal tovább, mint amit mondtál.

2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Csomagot várok, és nem lesz senki otthon.
2021. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fájdogált egy fogam, a fogorvosom nem dolgozott és kb. az 5. magánrendelésen mondták azt, hogy csak egy hónap múlva tudnak fogadni. Találtam egy olyat, aki másnap fogadott ugyan, de csak délelőtti időpontja volt. Örültem, hogy végre valaki hajlandó velem foglalkozni.
2021. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem indoklom. Szólok hogy kések vagy előbb megyek.
2021. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4es profi kamusnak tunik, ra hallgatnek.
2021. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én biztos orvosi vizsgálatos dolgot mondanék - az még covidos időszakban sem gyanús
2021. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En olyan pofatlanul oszinte voltam harminc eve, hogy leesik az allam. Negyven percet kestem. Mondtam a fokonyvelonek, hogy a Bartok Radion olyan csodalatos muvet jatszottak, hogy muszaj volt vegigvarnom, hogy bemondjak, mi volt. Radioujsag nem reszletezte.

Amugy bocs, de passz.

2021. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A 4-es jó, de ketten vagyunk az irodában, tudná, ha fáj a fogam. Plusz a fogorvost és a nőgyógyászt már eljászottam, mivel tényleg mindkét helyre kellett menni anno. 😐 A vérvétel nem rossz, bár hogy időpontra megyek az nem tudom nennyire reális.
2021. márc. 2. 20:36
 10/15 A kérdező kommentje:
Az orvosi vizsgálat jó, de valami konkrét kéne hogy mégis hova megyek. Most voltam táppénzen korona miatt, esetleg ehhez kapcsolódhat.
2021. márc. 2. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!