Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lessz még olyan az élet a...

Lessz még olyan az élet a jövöben mint a virus előtt volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 08:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Biztos lesz. Majd megszokott betegség lesz ez is mint a nátha oszt jó napot kívánok.
2021. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
5: sajnos 2020 áprilisban ragadhattál, mert ezt már senki nem hiszi el. Nem hozott el egy lassabb és fenntarthatóbb világot a covid, csak nézd meg, mi volt hétvégén az ikeában.
2021. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem lenne ennyi konteos-oltásellenes hamarabb túllennénk rajta.

Természetesen az oltásellenesek sírnak a legjobban, miközben az ő agyatlan hisztijük miatt szívunk majd még évekig.

Na 3...2..1..várom ezeket: birka, agymosott, olvass utána, nézz utána, nevenincs indiai "orvos" megmondta a tutit, tudásfája linkek, áltudományos linkek. Lehet valamit kihagytam, majd a derék gödényisták bepótolják. :)

2021. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
nézd 13, nekem pl megvan az összes hasznos oltásom, de a covidhisztis felesleges szrra nincs szükségem. egyszerűen azért, mert beadatom és nem változik semmi, nem kapom vissza a munkahelyemet, nem utazhatok, nem mehetek színházba, nem mehetek fodrászhoz... ha valóban visszaadná az életünket, belemennék, de csak azért hogy simogassam karikó-néniék egóját, nem fogom.
2021. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Merkely azt nyilatkozta, hogy szerinte a nyár már szabad lesz!!
2021. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

#15:

Kár, hogy ez így marhára nem hihető. Amúgy azt a vénasszonyt nem váltották le már tavaly ősszel?

2021. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Milyen vénasszonyt? Merkely férfi...
2021. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

Milyen fura, hogy valaki örül az élet lelassulásának. Én pont nem ezt érzem. Az életem a legkevésbé sem lassult le, sőt... Sokkal több munkám van, mint korábban. Ellenben kikapcsolódási lehetőség elég kevés abból a fajtából, amit én szeretek. Szóval frusztrált vagyok és egyre több emberen érzem ugyanezt. Jogom van dolgozni. Meg dolgozni és dolgozni. Máshoz jelenleg nem igazán.

Nem hiszek abban, hogy fogunk még teljes mértékben olyan szabadon élni, mint 1 évvel ezelőttig, de azért zömében szerintem helyreáll a rend majd lassan, ha a nagyok is úgy akarják.

2021. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Az a SOTE rektora, nem?
2021. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztaltam semmi lelassulást. Szabadúszóként dolgozom itthon már 20 éve, nekem nem változott, ugyanúgy az elvárások, a határidők vannak, mint előtte is.

Barátnőm viszont munkahelyen dolgozott (pénzügy és könyvelés), most home office-ban van. Eleinte örült neki, nem kell hajnalban kelni. Most viszont... Pénteken délután még átküldik neki az anyagot, de akkor már csinálja meg a hét végén (ugye munkahelyen nem így lenne, odab...szhatnak az íróasztalára valamit péntek délután, az már hétfőre marad.)

Hétvégén elvárás, hogy dolgozik távban. Sőt, nem napi 8 órát dolgozik hétköznap sem, alsó hangon 10-11 órát inkább.

2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!