Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lessz még olyan az élet a...

Lessz még olyan az élet a jövöben mint a virus előtt volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 08:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
5-ösnek igaza van.
2021. márc. 10. 14:16
 22/22 anonim ***** válasza:

#5: nem tudom ezt a lassulást melyik Karancspusztán érzékelted, de én pont az ellenzőjét tapasztalom... mindenki ideges, mindenki feszült, mindenki kapkod jobbra-balra. Eddig se tudták az emberek, mit csinálnak, most fejetlenül még annyira sem tudják.

Komolyan be kell menni az összes boltba, mert 2 hétig zárva lesznek? Meg az anyám fszát is fel kell vásárolni, mert annyira elkényelmesedett szrok lettünk, hogy nem bírunk ki több hetet, vagy akár hónapot olyan bolt nélkül, ami nem létszükség?

Nem beszélve a home office-ról, ha már felhoztad. Sok munkahelyen egy részt nem oldható meg, másrészt, ahogy #20 is mondja, a legtöbb főnök azt sem tudja, hogy ez mi. Mindenesetre én #20 helyében ugyanúgy dolgoznék, mint ha bent lennék. Ha nem tudja elszámolni a túlórát, akkor nincs ilyen, hogy azért többet dolgozik, mert otthon van. Ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint ha bent dolgozna.

2021. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!